Kezdőoldal » Fogyókúrák » 90 napos diéta » Ehetek egy délután 3szor?

Ehetek egy délután 3szor?

Figyelt kérdés
A kérdésem,abból fakad,hogy ugyebár uzsonnázni kell,sokszor kell enni,hogy gyors legyen az anyagcsere!Szóval, én fehérjenapon úgy szoktam,hogy ebéd csirkemell,uzsonna,ami 3felé van, 1-2 pohár joghurt vacsi csirkemell salival. Keményítőnapon például, ebéd paprikás krumpli,uzsonna kukorica,vacsi paprikás krumpli. Persze nem egy egész nagy tálakkal!Hanem mértékkel,egy éttermi adagra gondolok,mikor szedem kb. Szóval ma van szénhidrátnapom(harmadik)Most szeretnék majd víznapot tartani holnapután :D Na ez nem lényeges. Szóval, paradicsom szószos spagettit ettem ebédre,egy kis adagot délben. 3óra felé mit egyem?Én ilyen,nápolyi,kakaóscsiga,félére gondoltam.De szerintem megoszlik a vélemény, a tiétekre is kiváncsi vagyok :) Vacsira pedig, fél6kor megyünk fagyiznii barátokkal :D Szóval egy 3gombócos fagylalt lesz :D Mit egyem uzsonnára,a kérdésem ennyi lenne?Láttam,hogy van ilyen kérdés előttem,de nem teljesen értettem a kérdezőt,sem a válaszokat. Ezért újból rákérdezem,hogy Mit ehetnék,kakaóscsiga,nápolyi,vagy milyen péksütemény?:)Vagy hadjam inkább el?
2009. jún. 5. 13:57
 1/3 anonim ***** válasza:
"Hadjad" inkább el az egészet, mert a 90 napos diéta egy ökörség! Kakaóscsiga uzsonnára bah... a vicc az hogy ha a fehérjenapi menüdet követnéd, kiegészítve némi rizzsel meg mozgással akkor egészségesen és tartósan le tudnál fogyni!
2009. jún. 5. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Igaza van az előttem szólónak.

Én is hasonlókat ettem mint te fehérjenapon és 4 hét alatt lement 5 kiló, és nem jött vissza.

A cukros sz*rokat mint a fagyi meg nápolyi felejtsd el max heti 1X egyél ilyesmit. Búzából és kukoricából készült cuccok szintén felejtősek. A rizs az ok de napi 100g-nál ne többet! mert 70g szénhidrát van benne. Szóval azt edd mint fehérjenapon meg mellé 100g rizst, mert egy kevés szénhidrát kell a szervezetnek, de 100f szénhidrátig felmehetsz csak heti 4X60 perc alacsony intenzitású sport legyen meg!

2009. jún. 5. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
Anyukám három éve 13 kilót fogyott és 3-at hízott vissza. Szóval nem hülyeség a diéta.
2009. jún. 6. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!