Kezdőoldal » Fogyókúrák » 90 napos diéta » Hogyan fogyjak le a nyárra,...

Hogyan fogyjak le a nyárra, hogy csinos legyek?

Figyelt kérdés
2012. febr. 29. 17:23
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
Mozogj!
2012. febr. 29. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:

Kevesebb nasi, több mozgás.

Pl. tölts le a netről fitnesz videókat és tornázd végig őket. Ezen az oldalon rengeteg ilyen videó közül válogathatsz: [link]


Menj el a barátaiddal sétálni,futni vagy ha van a közelben vmi sportpálya, akkor oda eljátszogatni, kosarazni, focizni stb.


Ha van rá pénzed, akkor edzőterembe is mehetsz, fogadhatsz személyi edzőt, elmehetsz szaunázni (ez is fogyaszt).

2012. márc. 1. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim válasza:

A táplálkozással kapcsolatban érdemes megnézni ezt az oldalt, mert nagyon sok hasznos dolgot találsz rajta, ami megóvhat az őrült pánikszerű diétázástól: [link]


Nekem a nyáron sikerült lefogynom úgy, hogy odafigyeltem a táplálkozásra és mozogtam. Heti háromszor egy hosszabb, összetettebb edzést csináltam, ahol több izomcsoportot is megmozgattam. A többi napon pedig egy kis futkorászást, vagy bicózást iktattam be. A lényeg, hogy ne hajtsd túl magad, legyen egy-két pihenő nap, melegíts be mindig és ne feledd a nyújtást a végén!


Ez mondjuk nem egy olyan módszer, amivel pillanatok alatt megszabadulsz mondjuk 15 kilótól, de azért apróbb változásokat már kb. egy hét után észre fogsz venni és ha a kívánt eredmény elérése után mondjuk lazítanál a tempón, egy kis odafigyelés mellett biztosan nem fognak visszamászni a plusz kilók.

2012. márc. 2. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
8%
Méghogy a szauna fogyaszt, ekkora ökörséget :D
2012. márc. 2. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 amoon9 válasza:

Sztem próbáld ki a 90 napos diétát. Én ezzel fogytam 12 kg-ot, és nem kellett sem agyon tornáznom, sem agyon koplalnom magam. De azért arra oda kell figyelni, hogy meglegyen a megfelelő mennyiségű mozgás. Nekem a heti mozgás tervem az volt, hogy heti 3X futás kis sétákkal közben, nem megerőltetően, és csak addig míg jól esik.


Mellette néha otthon tornáztam úgy 2x egy héten, DVD-re, és hetente eljártam szaunázni. Ami mint ahogy előttem is írták vmilyen szinten fogyaszt, mivel kiizzadja az ember a méreganyagokat, és ezáltal jobb lesz az anyagcsere is. Szebb lesz a bőr (segíti a narancsbőr el "távolítását")stb. Szóval nem írt ökörséget a kedves második válaszoló. Nem kell lehurrogni! :)

2012. márc. 2. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
26%

Igen a bőr méregtelenítésében segít :)

Attól még nem fogyaszt, elég érdekes valamire azt mondani hogy fogyaszt ami 1 árva kalóriát nem éget el.

Már csak a 90napost kellett megemlíteni de tényleg, az annyira hiányzott ide.

2012. márc. 2. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim válasza:
Számold ki az alapanyagcserédet, ami egy napra vonatkozik(az interneten könnyen megteheted, és annál egy kicsit kevesebbet egyél egy nap, mellette mozog sokat!
2012. márc. 3. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 zoli17 válasza:
34%

rizsa!


sok volt a savam, szodabikarbónát ettem, késhegynyit. beálította a savam, kéri a vizet, megittam rá 5-6L vizet, ha akarsz se tudsz enni 6l viz után.

e melett napi 20km canga kocsmárol kocsmára: 2 hónap alatt 25kg!!!!

tóáttúszás..., ez csak nyáron müködik, és ha kiegyensúlyozott az életed.

kis idegesség és megint egekben a savam, állandó evő kányszer. idegességből meg kijut,

2012. márc. 4. 05:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim válasza:
52%
miért lennél attól szebb ha lefogysz? mert a média ezt erőlteti?
2012. márc. 4. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 Tortillavadász válasza:

A verejtékmirigyek az egyetlen olyan sejtek közé tartoznak a szervezetben, amelyek képesek közvetlenül zsírsavakat felhasználni a működésükhöz, ergo az izzadás fogyaszt és energiaigényes folyamat. Mindazonáltal valóban nem jelentős az általa elérhető fogyás. :o)


Ettől függetlenül a szauna segít a szervezetben megkötött víz és a bőrön át kiválasztódó méreganyagok eltávolításában az izzasztás által. Nem csak fogyókúrázóknak ajánlott, mindenkinek szebb lesz tőle a bőre.

2012. márc. 4. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!