Kezdőoldal » Fogyókúrák » 90 napos diéta » Hogyan fogyjak le a leggyorsab...

Hogyan fogyjak le a leggyorsabban ugy, hogy az eredmény meg is maradjon?

Figyelt kérdés
2011. jún. 9. 21:00
1 2
 1/12 anonim válasza:
38%

Ez eddig bejött a környezetemben, nekem is ;)


[link]

2011. jún. 9. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:

Első - persze, persze.

Kérdező: egyél kevesebbet, mozogj többet, és lefogysz. Több főzelék, zöldség, gyümölcs, kevesebb zsír.

2011. jún. 9. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 Bátor Tintanyúl válasza:

Életmódváltás és élelmi rostok, nekem az jött be. Korpovit keksz és müzliszelet nassolni, Győri Jó reggelt és/vagy puffasztott sós búza reggelire, nyers káposzta savanyúság gyanánt, csípős ételek, brokkoli, répa, kukorica és karfiol párolva köretként (természetesen hús mellé, kőkemény húsevő vagyok :D ), száraz bor a sör és tömény helyett, sok ásványvíz és tea (utóbbiból ajánlom a mentateát, ízesítés nélkül is finom), és sokan esküsznek a mustármagra, amit még ki sem próbáltam, de szerintem ki fogom (a még több fogyás csak jó lehet)... emellett, ha időm engedi, inkább sétálok 3-4 megállót, mint hogy buszra szállnék, hétvégente lehet kirándulni, úszni, haverokkal focizni, esténként lehet sétálgatni, kondizni.

Ezeket én a saját életemhez szabtam, neked lehet, hogy kicsit másképp néz ki a lista.

Előnye, hogy nincs kísértés a Mekire/csokira/bármire, mivel igazából semmit nem vonsz meg magadtól, ugyanúgy éled az életedet tovább, csak pár dolgot helyettesítesz.


Nem gyors módszer (olyan nincs), de roppant kellemes, és garantáltan tartós. ;)

2011. jún. 10. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
A leghatékonyabb a szénhidrátok (cukor, liszt, pékárúk)bevitelének drasztikus csökkentése . Ezeket az orvosi szakirodalom összefoglalóan "low carb diet" (alacsony szénhidrát diéta)-nek nevezi. Ilyen a Mayo diéta (Magyarországon nincs irodalma), testkontroll, paleolit táplálkozás, Norbi Update. Mindegyiknak az alacsony szénhidrátbevitel az alapja, de más a filozófiája. Nekem a Norbi Update vált be = 1 hónap alatt 10 kg). Ezek a diéták mind-mind az inzulintermelés csökkentésével hatnak. A szervezetünkben ui. egyetlen zsírépítő hormon létezik és ez az inzulin. Az inzulinszint okozza az éhségérzetet is, a vércukorszint hirtelen csökkentésével. A Norbi ételek (én a Budaörsi Norbi Szaküzletben szerzem be) tartalmaznak szénhidrátot, csak sokkal csekélyebb mennyiségben. A kenyérfélék és sütemények is a hagyományos 70% szénhidrátot tartalmazó liszt helyett 30% szénhidrátot tartalmazó lisztet + gabonafehérjét használ fel. Élvezeti értékük nem teljesen olyan, mint egy friss ropogós bagette-nek, de azért elég jók, s főleg annyit ehetsz belőlük, amennyit akarsz. Amikor beállt a súlyod, akkor lazíthatsz, ha újra feszülne a nadrág, akkor bármikor visszatérhetsz a Norbi diétára. A lényeg változatlan: édességet csak Norbi boltból vegyél, ill. Norbi lisztből süss. Persze mozogj, mert a fogyás mozgás nélkül inkább sorvadás. A szervezeted ui. ekkor a saját fehérjéit is égeti.
2011. jún. 11. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim válasza:
Nekem a 90 napos diéta vált be. 17 kg-ot fogytam egy éve, és azóta sem híztam vissza, ráadásul nem éheztem sosem.
2011. jún. 12. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim válasza:
Nálam az almaecet működik. Reggel éhgyomorra egy- másfél dl.vízben egy teáskanál almaecet. 15 perc múlva lehet reggelizni. Majd délben ismét ugyan így. Este le fekvés előtt kell meginni. Van aki két dl vízhez egy evőkanál almaecetet használ. Két hét alatt 4.5 kg-ot fogytam. Először is a hasam kezdett laposodni,majd a combom, a karom.Nagyon jó zsírégető,lugosító hatása van. Fertőtleníti a beleket továbbá immunerősítő is. Én azt javaslom,hogy csak kúra szerűen használd. Mondjuk igyad 3 hónapig,de abonett kenyeret egyél és mellőzd a tészta féléket. Garantálom,hogy nem kívánsz úgy enni mint eddig. Tehát három hónap után egy hónapot szünetelj vele majd lehet folytatni.
2011. jún. 13. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim válasza:

14 hónap alatt -25 kg.

Nem eszem fehér kenyeret, fehér lisztből készült pékárút. A teát cukor nélkül iszom. Nem iszok szénsavas üdítőket. Átszoktam a szénsavmentes ásványvízre. Illetve citromos (igazi citromból) vizet szoktam inni, hogy ne legyen annyira uncsi a sima víz (meg egészséges is és zsírégető).

A főzelékeket, pörkölteket, stb. kenyér nélkül eszem.

Kenyeret nagyon ritkán eszem (akkor is teljeskiőrlésűt).

Nem olyan drasztikus, mint amilyennek hangzik. Sosem éhezem, mindig eszem, ha éhes vagyok, csak arra figyelek, hogy mit és mennyit.

Az első 10 kg 3 hónap alatt ment le (akkor picit drasztikusabban csináltam, de rájöttem, hogy nekem nem ér annyit a fogyás, hogy beteg és depressziós legyek).

Sportolni sajnos nem tudok :( De ha Te tudsz, akkor ezzel a módszerrel még többet és gyorsabban tudsz majd fogyni.

Drukkolok Neked!

2011. jún. 13. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 eszternagy válasza:
Sok sikert a fogyókúrához! ehhez segítségként szeretném ajánlani ezt a könyvet: [link] Nagyon egyszerű, hétköznapi ételeket tartalmaz, könnyen hasznosítható tanácsokat és ráadásul a könyv ára semmi a tartalmához képest. :) Könnyű betartani az utasításokat a megszokott csodadiétákéhoz képest és dieteikus állította össze a 99 étrendet. Önmagában nem a leggyorsabb, de a leghosszútávúbb és legegészségesebb fogyókúrás módszer.
2011. jún. 14. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim válasza:
A 14 hónap alatt -25kg című hozzászólást íróval szeretném felvenni a kapcsolatot.
2011. jún. 15. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim válasza:
Nehéz lesz elhinni de a legmaradandóbb a testmozgás...
2011. jún. 16. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!