Kezdőoldal » Fogyókúrák » 90 napos diéta » Valamilyen módszer amit...

Valamilyen módszer amit hatásos fogyásnál? Diétán kívül.

Figyelt kérdés
2012. márc. 13. 17:55
 1/8 anonim válasza:
Diétán kívűl? Semmi!! minden fogyáshoz,mozgás mellé kell diéta, az nem úgy megy h mondjuk edzel aztán benyomsz 1hamburgert meg egy liter colát vagy egy adag tésztás pörköltet mert ennek nincs értelme !!!!
2012. márc. 13. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
A diétánál egy hatásosabb módszer van: a diéta mozgással kombinálva. Az viszont tényleg hatásos, javasolni tudom, én két hónap alatt már 8 kilót leadtam!
2012. márc. 13. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

magához a fogyáshoz a diéta (kemény fogyokura )hatásosabb sulyvesztést okoz, mástészta az hogy egésségtelen csak diétázni, ugy hogy nem mozog az ember.

a leghatásosabb ha nem eszel.sohatöbbé...xd

2012. márc. 16. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim válasza:
megint csak a hülyék próbálnak okoskodni! a diéta nem ér semmit. ha berendezkedsz az éhezésre, akkor szted a tested mit fog tenni? elkezdi fogyasztani a zsír sejteket, aztán mikor újra elkezdesz enni, visszaépíti őket, mert ő még mindig azt hiszi, hogy éhezel. talán értelmesebb és jobb is lenne, ha többször ennél. azt mondtam többször nem többet. sőt! napi ötszöri étkezés, de kevés mennyiség és mellé naponta mozgás. elég 1 óra. a részleteket megtalálod a neten. gondolom úgysem kezdesz bele, mert még ahhoz is lusta voltál, hogy részleteket írj...
2012. márc. 20. 07:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim válasza:

Ha nem akarasz diétázni, akkor talán ezek picit segítenek:

- igyál több folyadékot (lehetőleg víz, tea minimális cukorral, gyümölcslé) napi 1,5 liter lenne a normális, de szinte senki sem issza meg

- nekem bejött a szűztea kapszula, de nem árt wc közelben lenni. heti egyszer csak, mert hozzászokik a szervezet és akkor már nem használ

- este 6-7 után már nem szabad enni, csak folyadék

- menj ki a levegőre, akár sétálni, vagy boltba gyalog

- sokszor az is szokott leni a gond, hogy az embernek vitaminhiánya van, ezért állandóan farkaséhes és fáradt, érdemes pár napig multivitamint szedni, hátha ez a gond.


Persze ott vannak a reklámozott csodabogyók, de igazából nem használnak semmit...


Remélem segítettem, mert én is utálok diétázni, és bizony vannak plussz kilók...

2012. márc. 20. 07:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim válasza:
100%
Stressz... csontsoványra fogysz tőle. Ha van svájci frank hiteled, ha túl hamar jönnek a sárga csekkek akkor jó úton jársz... már ami a fogyást illeti...
2012. márc. 20. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:
zsírleszivatás... minden gondot megold
2012. ápr. 5. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
3 hónapos erdei vándortábor (összes cuccodat cipeled a hátadon), napi 30 km távval, és csak pár naponta lehet kaját beszerezni. Diétázni nem kell, az jön magától ilyenkor.
2013. aug. 29. 07:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!