Kezdőoldal » Fogyókúrák » 90 napos diéta » Fehérjenapra esik anyu szülina...

Fehérjenapra esik anyu szülinapja, mit tegyek?

Figyelt kérdés

Azt tudom,hogy lent nálunk lesz,nagyon nagy buli!!!! Grillezés,bogrács.. Stb. Nem szeretném a diétám megszegni..Ezért a víznapokat úgy tartottam,hogy fehérjenapra essen.A "Fő" az este folyamán,a bográcsozás lesz (30kiló hús,minden..) Sült húsok,rántotthúsok,saláták,rizibizik,majonézeskrumpli..Sok finomság,ami nekem tabu!!! Szerintetek ha eszek pár szelet sült húst,és gulyás levest,hússal,nagyot vétkezem? Illetve, pár szelet rántotthús belefér?(Nemhiszem,hogy lesz natúr hús.. Ők nem tipikus fogyókúrás alkatok)Tehát... Ha nem eszem hozzá kenyeret,akkor lehet rántotthúst is?Vagy ti mit tennétek a helyembe? Próbálom azért,úgy csinálni,hogy sült hús,és a levesnek is csak a leve,és hús.. Tudom,hogy erőszakkal nem tömik belém,de értsétek meg.. Anyut nemakarom ezzel megbántani,hogy Namár pedig én nem eszek!!! Köszi előre is,nektek a válaszokat!

Puszi!


2009. jún. 14. 19:31
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Szia,

szerintem ha mindenből eszel egy keveset (egy szelet hús, kiskanál majonézes krumpli), és igyekszel - amennyire csak lehet - fehérjetartalmú dolgokat enni, akkor nem lesz sértődés sem, és a fogyókúrádat sem vágtad pofon.

2009. jún. 14. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
79%
A rántott húst hagyd ki!
2009. jún. 14. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
53%

Szerintem ne szegd meg a diétát,bármilyen nehéz is!!

Amiből nem szabad enned,abból rakj a tányérra,és tünj el vele,mintha m,egetted volna,aztán a kaját meg vhogy tüntetsd el a tányérról.

Hidd el,egy nap is sokat számít!Kitartás!:)

2009. jún. 14. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
75%
Én a 90 napos alatt is ettem rántotthúst, mégis sokat fogytam, úgyhogy simán ehetsz. Sőt egy szelet kenyér is belefér szerintem.
2009. jún. 14. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Erre a napra felejtsd el nyugodtan, hidd el nem fogsz belehalni. Havi egyszer belefér, tényleg.
2009. jún. 15. 01:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:

A fehérje ap a legjobb erre az alkalomra. A családnak észre sem kell venni hogy "diétázol", ha zat nem akarod nagydobra verni! Egyél a jobb húsokból és sok nyers zöldséget, salátát. (a több szelet evése azért túlzás.)

Kenyeret enni kár lenne, de a kenyér rovására egy szelet süti is elmegy.... A majonézos krumplit max megkostolnám... de ki is hagyhatod.... A grillezett ételek és a levesből egy kevés ha lehet majdnem üresen... biztos jót tudsz enni. Éhes sem maradsz... és sérteni sem sértessz meg vele senkit! Csak mértékkel!

2009. jún. 16. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

"a több szelet evése azért túlzás."

Meséld már el drágaságom, hogy a sovány hús mióta hízlal?

Minek jön ilyen ide osztani az észt?

Kenyér rovására süti? Ez nem normális...

Egyébként egy nap nem oszt, nyugodtan egyél.

2009. jún. 16. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!