Kezdőoldal » Fogyókúrák » 90 napos diéta » A www.mindmegette.hu-n levő...

A www.mindmegette.hu-n levő 90 napos diétánál, ott vannak, hogy fehérjenapra, vannak receptek, azok biztos, hogy arra a napra vannak "kitalálva"?

Figyelt kérdés
2009. okt. 19. 17:43
 1/8 anonim válasza:
Nekem van egy 90 napos diéta receptgyűjteményem,szívesen elküldöm,ha gondolod (pdf.)és lehet főzőcskézni:-)
2009. okt. 28. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
szia! azt el tudnád küldeni nekem is?? köszönöm :)
2009. okt. 29. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim válasza:

Persze,neked el tudom küldeni,mert látom a privát mail címet, csak a kérdés feltevőjének nem,az övét hogy láthatom? Már ha érdekli.

Egyébként total commanderrel tudod csak megnyitni, de ha gond van,nyugodtan jelezz és segítek.

2009. okt. 29. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen, elküldhetnéd nekem is, ki is rakom a privát üzenetet, és előra is köszönöm. :)
2009. nov. 1. 19:28
 5/8 anonim válasza:
90napos@indamail.hu e-mail címre elküldöm a pdf-et, a jelszó:1122334455, innen bárki leszedheti,akit érdekel.Remélem így is jó lesz a kedves érdeklődőknek:-)
2009. nov. 2. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Szia! Ma kezdtem el a 90 napost...megkérhetnélek, hogy nekem is elküld ? Sajnos már nem elérhető az adott mailcimen. Köszönöm! :)
2009. nov. 19. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:

Csak most olvastam, bocsi, természetesen elküldöm, sok sikert!

De pont az ünnepek előtt?:-)

2009. nov. 27. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:

szia!nagyon kérlek,ha még nem késő,küldd el nekem is a jegyzeteket!!!nagyon köszi:Hajni

nagyhajnalka@citromail.hu

2010. ápr. 20. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!