Kezdőoldal » Fogyókúrák » 90 napos diéta » A gyümölcsnapot estére már...

A gyümölcsnapot estére már nem bírom ki és szoktam enni fehérjét salival. Ezzel szerintem nem bűnözök vagy igen? Aki végig csinálta, utánna hogy alakult kilóban?

Figyelt kérdés
IDIÓTA VÁLASZOKAT MELLŐZZÉTEK LÉGYSZI!!
2012. ápr. 17. 20:13
 1/7 anonim ***** válasza:
0%
Gyümölcsnap, bűnözés... jó lenne, ha rájönnél, hogy a 90 napos "diéta" egy SZAR. Persze ez most törést fog okozni a kis lelkedben, de attól még így van.
2012. ápr. 17. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
És miért emberi ürülék ez a diéta?Neked nem használt?Te se tudsz lefogyni?
2012. ápr. 18. 10:15
 3/7 anonim ***** válasza:

Kéne kicsit olvasgatni, hogy hogyan működik az emberi szervezet, mi az a szénhidrát, mi az a fehérje, mi az a zsír. Milyen edzésformák vannak. Mi az a kalória. Mit értünk fogyás alatt. Ez után magad is levonhatod a megfelelő következtetést.


Nekem nincs szükségem fogyásra.

2012. ápr. 18. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Gondolkozz, hogy vajon miért nem bírod már estére magad visszafogni, ha egész nap csak gyümölcsöt ettél!? A gyümölcsökben javarészt gyümölcscukor és rost van. Ha egész nap csak cukrot eszel, a tested ki lesz éhezve a többi tápanyagra, amire egyébként létezésed szempontjából KÖTELEZŐ!!! jelleggel szükséged van. Ez az esti "gyengeség" a tested reakciója az éhezésre. Üzenetet küld az agyadnak és te nem fogsz tudni ellenállni. Ez egy túlélést segítő reakció. Abszolút a te érdekedet szolgálja. Napközben is nyugodtan egyél fehérjét, zsírt és szénhidrátot. A dolog kulcsa csakis a mennyiségben és a minőségben van.
2012. ápr. 26. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:

Én is végigcsináltam a 90 napos diétát 2009 elején.

Az elején még próbálkoztam, de hamar rájöttem, hogy nem lehet normálisan kibírni a gyümölcsnapot "bűnözés" nélkül.

Egy idő után már azt sem tudtam véghezvinni, hogy délelőtt csak gyümölcsöt egyek, mert a sok gyümölcstől rengeteg gyomorsavam lett.

Én 8-10 kg-ot fogytam tőle, úgy hogy nem tartottam be mindent, viszont hamar vissza is rakódott.

Egy biztos, hogy ez a fajta diéta valamilyen szinten tönkrevágta a gyomrom, mert azóta sokat küszködök a gyomorsavval. Így nem is ajánlom senkinek.

2012. ápr. 26. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat,gyümölcsnapot megoldottam egy kis fehérje bevitellel.
2012. ápr. 27. 11:23
 7/7 anonim válasza:
Mivel ezek itt régi bejegyzések, ezért csak annyit fűznék hozzá, hogy minden csecsemőnek minden új. Egyszóval én most tartok a 78. napomnál. Vendégek, vendégség, napi főzés, utazás, semmi nem rendített meg az elhatározásomban. Sőt a gyümölcsnap utálata sem, mert annyira utáltam a kilókat, mint semmi mást. Imádok enni amúgy. Amikor gyötört az éhség, mindig vizet ittam, ill. nem vártam meg, hogy annyira éhes legyek. Ittam és ittam. Előtte alig, soha nem vagyok szomjas.Most 8-9 kg mínuszt mondhatok magaménak. Gyalogolok napi min. 1 órát újabban már edzőterembe is járok. Már nem olyan nehéz. Gyümölcs napon este magvakat és aszalt gyümölcsöt ettem. Többféle gyümölcsöt felszeletelve teszek a tányérra, hogy érezzem, hogy eszek. Még soha nem fogytam ennyit, és arra sem tudom a választ, hogy mennyi idő múlva fog visszajönni, de nem a plusz 10 kg-ra fognak feljönni a kilók, hanem a mínusz 10 kg-ra, és az nem mindegy. De azt senki ne higgye hogy szenvedés nélkül könnyen megy. Ami sok év alatt rakódott le, nem fog csak úgy könnyedén eltűnni. De el fog, ha kitartunk az elhatározásunk mellett türelemmel. Az éhséget ki lehet bírni, a rosszullétet nem. Minden nap rá álltam a mérlegre, Igazán a gyümölcsnap alatt fogyunk a leghatékonyabban. Azt azért várom, mert pontosan tudom, 1-2 gyümölcs nap, biztos 1 kg fogyás. Nem kell elkapkodni, így a bőrünk is hozzá szokik. Sok sikert mindenkinek.
2015. márc. 26. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!