Kezdőoldal » Fogyókúrák » 90 napos diéta » Van, aki úgy csinálta a 90...

Van, aki úgy csinálta a 90 napos diétát, hogy nem tartott közben gyümölcsnapot, és így is hatásos volt?

Figyelt kérdés
2010. nov. 22. 18:05
 1/7 anonim ***** válasza:
az nem 90 napos...de tök mindegy, mert ígyis-úgyis szar
2010. nov. 22. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Sejtettem, h lesznek ellenzők, de tök mindegy. Hívhatjuk szétválasztó diétának is, ha úgy jobban tetszik.
2010. nov. 22. 20:24
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Mindegy, hogy hívod, így is, úgy is baromság. A sikeres diéta alapja a szénhidrátbevitel ésszerű csökkentése.

Szénhidrátnap

Keményítőnap (keményítő = szénhidrát)

Gyümölcsnap (gyüm.cukor = szénhidrát)

Az egyetlen normális nap a fehérjenap.

Szerinted miért a 90 napos alatt derül ki egy csomó emberről, hogy cukorbeteg?

2010. nov. 23. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Utolsó: Basszus, én ebbe még így bele sem gondoltam, de tök igaz. Világossssáág!!!!!!

Amúgy én nem is voltam soha ennek a módszernek a híve, nem is csináltam soha.

2010. nov. 27. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:

Én a másik táborhoz tartozom, Én végig csináltam 3éve, akkor 122kg helyett lettem 93kg. Azóta 2-3kg jött vissza.

Azóta a reggelire gyümölcsöt eszek.

A gyümölcsnap a rostbevitel miatt is fontos szerintem.

2010. nov. 29. 05:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
Én csináltam már ezt a diétát többször is,szerintem egyáltalán nem megterhelő,viszont a gyümölcsöt semmiképpen nem lehet kihagyni,én a csak víznapot hagytam ki,mert azt nem tudtam végig csinálni.nagyon sokféle és sokrétű táplálkozásra ad lehetőséget,csak tisztában kell lenni azzal,hogy mely alapanyagok mely csoportba tartoznak,ez szerintem előtte hosszas és körültekintő kutatómunkát igényel.én ajánlom!sok sikert!
2010. nov. 29. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Szia! Több féle 90 napos diéta divatos manapság. A gyümölcsök, zöldségfélék mint tudjuk számos dolog miatt segíthetik a diéta sikerét. (rostok, szénhidrátok,vitaminok,stb.)


Én szerintem a napi ötszöri étkezésben rejlik a sikeres diéta, a könnyed fogyókúra és a biztos fogyás titka.


Mindemellett nem éhezik az agyunk sem.


Részleteket írok neked e-mail-ben, ha érdekel ez a megközelítés.



Vidám és könnyed diéta sikeredért:


István

2010. nov. 29. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!