Kezdőoldal » Fogyókúrák » 90 napos diéta » Nagy baj, ha újból kezdem a...

Nagy baj, ha újból kezdem a 90 naposat?

Figyelt kérdés
Már elkeztem egyszer és leadtam vele 7 kilót, de utánna elengedtem magam, és leálltam! Most újból szeretném kezdeni az egészet! Nem befolyásolja, hogy abbahagytam, és megint elkezdem? Nem lassul majd a fogyás? Vagy akkor most ugyanúgy érvényes, hogy lehet 15 kilót fogyni 90 nap alatt?
2007. aug. 11. 10:12
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Nem az a baj, hogy újra kezded hanem az, hogy abbahagytad!

Kezd újra és csináld végig és szerintem az eredmény sem marad el!!Azért azt vedd figyelembe, hogy a fogyás mértéke sok mindentől függ és nem biztos, hogy 15 kg fogsz fogyni!!Én azért szurkolok!!!

2007. aug. 11. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Az nem baj,hogy abba hagytad és hogy közben vétkezel,de a kúrát ugyanúgy folytassad.Minél több a súlyfelesleged annál többet adtsz le.Én mostkezdtem egy hónap pihenő után megint.99kg-14kg ennyittidtam,sikerült leadni,ez csak egykis ösztönzést.Sok sikert!
2007. aug. 11. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%
Nyugodtan kezd újra!Annyi különbséggel,hogy most próbáld meg betartani!Ha sikerül,a túlsúly mértékétől függően 15,de akár több kg-tól is megszabadulhatsz.Én a 90+90 nap alatt 19kg-tól szabadultam meg.Sok kitartást és fogyást kívánok!
2007. aug. 12. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!