Kezdőoldal » Fogyókúrák » 90 napos diéta » Ma kezdem a 90 naposat tejfölö...

Ma kezdem a 90 naposat tejfölös sajos csirkét fogok enni ehetk hozzá köretet?

Figyelt kérdés
2009. jan. 5. 09:05
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Esetleg nyers zöldséget.
2009. jan. 5. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Én a tejfölt elhagynám,de pici sajtot ehetsz de akkor a csirkemellnek is kisebbnek kell lenni.És este is ugyanezeket eheted!És köretet ne egyél hozzá mert pont ez a diéta lényege>Szétválasztás.Remélem segítettem.Én ma kezdtem a diétát.Sok sikert és kitartást!
2009. jan. 5. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Emellett már ehetsz. Persze nyilván azt akartad írni, hogy holnap kezded a diétát, mert ez minden, csak nem az...
2009. jan. 5. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Csakis salát köret, és akkor nincs gond.
2009. jan. 5. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Csakis saláta köret, és akkor nincs gond.
2009. jan. 5. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Nyers zöldséget, salátát ehetsz mellé nyugodtan!Hajrá, én jan.1-jén kezdtem!
2009. jan. 5. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim válasza:
szia én 1,5 hónapi csináltam 10 kg fogytam.kb.2 hete hagytam abba már 4 visszament . nenm nehéz a fogxit betartani csak a karaterő kell.egyél sajtoscsirkét nyugudtan csak keveset. Pusz
2009. jan. 5. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
És a tejfölt miért hagyja el ha az is fehérje?
2009. jan. 5. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Szerintem is nyugodtan eheted, természetesen ne annyit, hogy a pocakod durranásig tele legyen. Csak mértékkel. Inkább a hozzávaló nyers saláta legyen korlátlan mennyiségű és inkább azzal töltsd meg a pocakod.

Természetesen azért eheted nyugodtan ebben a formában, mert a 90 napos diéta a szétválasztásra helyezi a hangsúly. Ha erre odafigyelsz, nagy baj nem lehet, hisz különválasztva nem tudják egymást beépíteni, így nem következik be hízás.

Egy pici tejföl és csipet sajt a husin finomabbá, élvezhetőbbé teszi a fogyókúrát, de mint mondtam, inkább a saláta legyen sok.

És természetesen a siker! Sok sikert!

2009. febr. 10. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!