Kezdőoldal » Fogyókúrák » 90 napos diéta » Mikor együnk tiramisut?

Mikor együnk tiramisut?

Figyelt kérdés

Én nem vagyok édesszájú, nem eszek süteményeket, mert nem szeretem őket. Az egyetlen sütemény, amit szeretek, az a tiramisu, mert nem édes.

A tiramisu bár édességnek számít, elgondolkodtam azon, hogy jó-e a szénhidrát napra? Van benne tojás, ami fehérje, van benne mascarpone tejszínes krémsajt, ami fehérje, van benne tej, ami fehérje.

A babapiskóta és a cukor a szénhidrát. A rumaromát hagyjuk, abból keveset teszek belőle.

Ki melyik napon enné?

Én ettem belőle tegnap egy kicsit fehérjenapon, mert több benne a fehérje, mint a szénhidrát.


2007. aug. 13. 12:38
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Valóban lehet, hogy fehérjében gazdagabb, de csak óvatosan, hiszen 495 kcal, 36,9 g zsírt tartalmaz.


Minimális mennyiségben talán én is fehérje napon enném.

2007. aug. 13. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Akkor se lesz bajod, ha szénhidrát napon eszed.. hisz ha sima piskótát eszel, még abban is van tojás..
2007. aug. 16. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
57%

Egyed ramadánkor, akkor biztos nem hízol el tőle!

:P

2009. jan. 26. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!