Kezdőoldal » Fogyókúrák » 90 napos diéta » 90 napos diétának az a lényege...

90 napos diétának az a lényege, hogy ne keverjük a dolgokat. Csak fehérjét, csak szénhidrátot, keményítőt vagy gyümölcsöt együnk egy nap. De akkor miért kell minden nap gyümölcsöt enni? Fehérje napon miért nem mondjuk inkább tojást? Hogy van ez?

Figyelt kérdés
2008. okt. 10. 09:22
 1/6 anonim ***** válasza:
62%
Beteg ez az egész diétának nevezett baromság, tudományos alapja egy deka se. Aki ettől fogy, nem azért fogy, mert úgymond szétválasztja az összetevőket, hanem mert kalóriában kevés, és szénhidrátban sem túl gazdag. De utána természetesen visszajön a kilók duplája. Pont itt olvastam ebben a témában, hogy valaki dicsekedett vele , hogy évekkel ezelőtt milyen sokat fogyott tőle, és MOST megint ezzel fog lefogyni. Ha olyan kurva jó ez a diéta ,akkor miért kell MOST ismét fogyókúráznia? Csak nem azért mert a lekínlódott dekák kamatostól jöttek vissza?:!!!????!!
2008. okt. 10. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
62%

Elképzelésem sincs hogy terjedhetett el ennyire ez a diéta itt a gyakorikerdeseken, mint a pestis. Persze, régebben más diéták voltak elterjedtek, mint pld az Atkins, rájöttek hogy szar, kitaláltak egy új szart.

A szervezeted nem úgy működik hogy a hét minden napján más tápanyagra van szüksége! Hétfő szénhidrátot, kedd fehérjé, szerda zsírt, csütörtök zsiráfot eszel és tök jó lesz neked!

Hát nem. A szervezetednek minden nap rengeteg fajta tápanyagból, ásványokból, vitaminokból és még annyi mindenből kell egy elfogadható mértéket kapnia, különben kibaszol vele.

Ha minden ikszedik nap eszel csak fehérjét akkor a szervezeted hogy regenerálja vagy növeszti az izmaidat a nem ikszedik napokon? Sehogy. Szépen elkezdenek pusztulni.

A fogyókúra nem jó. Veszélyes, egészségtelen, tönkrevág. Helyette gyakori aerob izommunkát kéne végezni, napi sokszori, kiegenysúlyozott táplálkozással és nem zabálással (nem aerobikra gondolok, az egy vicc, általában).

Na de mindegy, a legtöbb ember inkább éhezik, pusztítja magát, szenved minthogy elmenjen heti pár alkalommal úszni vagy egy keményet sétálni, neadjisten kocogni.

2008. okt. 10. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
nem értem miért pontoztátok le ilyen csúnyán az előttem levőt... teljesen igaza van!! ha valaki a 90 napos diétától fogy, az csak a lecsökkentett kalóriabevitel miatt van, nem a szétválasztás miatt. egy barátnőm ennek ékes bizonyítéka, ő remekül szétválasztja az ételeket, kb. tízéves kora óta szénhidrát napot tart, de van vagy 200 kg.
2008. okt. 10. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Hát ez egyáltalán nem igaz mert én 2 éve csináltam 17 kg-ot fogytam és azóta nem híztam vissza. Persze h vissza hízik valaki ha pár héttel fogyokúra után csokit,cukrot majszolsz. Persze a heti 2x séta, vagy futás ne maradjon el.De elég sokaknak bevált. Akinek nem az visszatért a régi életmódjára( vissza lehet tétni de mértékkel.)
2008. okt. 10. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
Hát igen!Van aki visszahízik, de a kúra utánis oda kell figyelni az étkzésre!meg persze a mozgásra is... van akinek sikerül.. és van akinek nem! kitartás a titka!
2008. okt. 11. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
89%

Aki visszahízik, azért hízik vissza, mert a diéta után ugyanúgy folytatta, ahogy előtte, vagyis amitől meghízott, nem azért mert szar a diéta. OFF

Csak éppen a kérdés nem ez. A reggelit tulajdonképpen kis is hagyhatod. A gyümölcs lényegében csak azért kell, hogy beinduljon az emésztés, és hogy mégiscsak "reggelizzünk". Na meg, ez "választja a szét" az előző napi husit, a mai napi keményítőtől.

2008. okt. 13. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!