Kezdőoldal » Fogyókúrák » 90 napos diéta » Van valahol táblázat, hogy...

Van valahol táblázat, hogy melyik napon mit lehet enni?

Figyelt kérdés

Gondolok itt olyanra, hogy olajos magvak hová tartoznak vagy pl palacsinta és társai.

Nem érdekel a ne csináld, mert tönkreteszed a szervezeted dolog!



2012. máj. 20. 11:26
 1/10 anonim ***** válasza:
Sokféle étrend van, mindegyiknek mások a szabályai.
2012. máj. 20. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:

Mivel a 90 napos diétánál tettem fel a kérdést, ezért ez érdekelne.

Maradjunk a palacsintánál: Szénhidrát napon szabad enni? Mert ugye tojás és tej is van benne, az meg fehérje. A liszt viszont szénhidrát.

2012. máj. 20. 11:54
 3/10 anonim ***** válasza:
2012. máj. 20. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Olajos magvakat gyümölcs napon (persze a sós mogyorót akkor sem túl szerencsés enni), a palacsinta meg tészta, úgyhogy ha nem édes töltelékkel ennéd, hanem pl. valami zöldségpürével, akkor tészta napon eheted.
2012. máj. 20. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:

Köszi! Palacsintát sajttal gondoltam, de akkor az kilőve. Zöldséggel még nem próbáltam.

Recepteket is néztem, de nosalty-n. Viszont azok csak ilyen egy helyre dobott receptek, mert a keményítő napon láttam húsos ételt is. :S

2012. máj. 20. 13:08
 6/10 anonim ***** válasza:
49%

Szénhidrát napon szabad enni? Mert ugye tojás és tej is van benne, az meg fehérje. A liszt viszont szénhidrát.


Na látod, ezért baromság ez a diéta, mert NEM TUDOD SZÉTVÁLASZTANI. Rá lehet fogni, hogy szénhidrát, de ez nem igaz. Akkor inkább fogalmazzuk meg úgy, hogy egyik nap csak gyümölcsöt eszel, másik nap csak húst, harmadik nap csak krumplit, negyedik nap meg mindent, ami hízlal.

Mert ez az igazság.

Szeretném felívni a figyelmedet, hogy a keményítő is szénhidrát, illetve a gyümölcsben lévő gyümölcscukor is.

Magyarázd már el nekünk, hogy ha a 3 szénhidrátnap van (a fogyáshoz meg a szénhidrát- és zsírbevitelt kell ésszerűen csökkenteni), mi értelme az egésznek, ÉS ráadásul a palacsintát (meg a hasonlókat, amiket be akarsz zabálni) szét se tudod választani?

2012. máj. 20. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Enni szoktam nem zabálni. Mivel egyik kategóriába sem tudom sorolni, ezért nem eszek palacsintát 90 napig. Ennyi. Engem nem érdekel, hogy mások mit gondolnak erről a diétáról, milyen tudományos dolgokat magyaráznak bele. Csak a tények érdekelnek. 10ből 10 ember lefogyott tőle. Nem keveset és egyik sem hízott vissza. Engem csak ez érdekel.
2012. máj. 20. 14:18
 8/10 A kérdező kommentje:
Pattogatott kukoricát, chipset és kétszersültet melyik napon lehet enni?
2012. máj. 28. 10:15
 9/10 anonim ***** válasza:

Én 10 éve ismerem ezt a diétát. Az is visszahízott, aki évekig tartotta a súlyát. Minden diéta ilyen, ha nem változtatsz életmódot.


A tudományos belemagyarázás éppen ennél a diétánál jellemző. Az igazság viszont az, hogy nem azt eszel, amit kívánsz. Ezért eszel keveset, ezért fogy tőle. De biztosan nem egészséges, ha azt a keveset is abból eszed, amire éppen nincs szüksége a szervezetednek.


A haverom, aki durván lefogyott és még mozgott is mellette... Alig ismertem rá, mikor a találkoztunk egy versenyen. Ugyanannyi időt kapott tőlem mint korábban. Tény, hogy vékonyabb lett, de egyben "nagyfejű" is.


Ha elkezdek mozogni, akkor havi 2-4 kg lemegy.

2012. jún. 4. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Chips evéssel ne várj csodát.. egyik diétától se.


Kétszersült az kenyér..tehát szénhidrát napon lehet enni.

2012. jún. 5. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!