Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Akik fogyókúra alatt számolgat...

Akik fogyókúra alatt számolgatták a kcal-kat, melyik táblázat alapján csináltátok?

Figyelt kérdés

Igazából csak az a bajom, hogy pl. az ebédeket nem tudom beleírni a napi összesítésbe, ugyanis nem tudom, mennyi kcal-t tartalmaz a bundás kenyér, vagy pl. a makaróni.

Van olyan táblázat, ami ilyeneket is magába foglal?


Köszönöm!


2012. márc. 2. 15:02
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Nincs, mivel elkészítési módtól függ, hogy mennyi kcal van benne, hogy miből mennyit raknak bele.
2012. márc. 2. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
hat ha ilyeneket eszel,nem hiszem h fogyni fogsz a tésztatol!meg a zsirban tocsogó bundi kenyertöl.
2012. márc. 2. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:

Annyira fogyni "nem szeretnék", inkább már csak megtartani a súlyomat, és a hasamból egy kicsit lefaragni.


De szívesen várok ötleteket, miket lehetne enni!

2012. márc. 2. 15:18
 4/11 anonim ***** válasza:

Ezek mellett is lehet fogyni, ha az ember nem minden nap, és csak mértékkel eszi őket.

Azért teljesen lemondani nem kell semmiről. Szerintem.

Nekem sikerült úgy fél év alatt kb. 13 kilót fogynom, hogy a bolognai spagetti a kedvenc ételem, és néha igenis ettem belőle. :)

2012. márc. 2. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Ezt örömmel hallom. :)
2012. márc. 2. 15:24
 6/11 anonim ***** válasza:
De utálom az olyanokat, akik kb. hülyének néznek mert ilyeneket akarsz enni, mert pfuj nem egészséges. Már túlzásba viszik az egészséges életmódot, nyugodtan egyél, ha belefér a napi energia szükségletedben, én eszek ilyeneket, mégis fogyok.
2012. márc. 2. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
ok,csak fél év az elég hosszú idö.az emebrek meg egyböl mindent akarnak.
2012. márc. 2. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
Ki mondta, hogy egyből sok minden akarok?
2012. márc. 2. 15:30
 9/11 anonim ***** válasza:

Hát ez igaz, tény, hogy ha nem von meg magától az ember mindent, akkor hosszabb ideig tart.

De engem ez nem érdekelt, nem siettem sehova.

Lehet mondani, hogy gyenge vagyok, de nem tudok lemondani a kedvenc ételeimről, és helyettük salátákon meg Norbi kajákon (ez utóbbit egyébként bocsánat mindenkitől, de ki nem állhatom) élni.

Szóval, az én véleményem szerint, ha az ember nem türelmetlen, és nem hisztizik egy hét után, hogy még nem lett modell alkata, akkor elég mértéket tartani, de lehet mindent enni. (Ésszel persze!!!)

2012. márc. 2. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 *gin* ***** válasza:
a kérdésre a válasz: myfitnesspal.com
2012. márc. 2. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!