Kezdőoldal » Fogyókúrák » 90 napos diéta » Vacsorára is azt kell ennem,...

Vacsorára is azt kell ennem, amit ebédeltem vagy lehet mást is ami azon a napon megengedett?

Figyelt kérdés
2009. júl. 2. 14:30
 1/4 anonim ***** válasza:

hát.. én nagyon ritkán eszem ugyanazt, 70. napomon vok, eddig 13 kg lement.. első hónapban 8, majd 4, meg az elmúlt 10napban 1kg. ma keményítőnapom van, ebédre ettem kukoricát,vacsora sült krumpli lesz.

szerintem ehetsz mást, változatosan kell étkezni:P:)

2009. júl. 2. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Úh,gratulálok!Ügyi vagy!Megmondom őszintén irigy vagyok!:D Szeretnék már ott tartani ahol te tartassz.Én 13. napja csinálom.De csak -2 kg,ami elkeserit.Köszönöm szépen a válaszodat,sokat segitettél és sok erőt adtál a folytatáshoz!További sok sikert neked!
2009. júl. 2. 17:00
 3/4 anonim ***** válasza:

első vagyok.


köszi:)hát igazából,nem úgy fogtam fel,hogy diéta,hanem h csinálnom kell:)amúgy, a diéta után is, érdemes életmódot váltani,mert vannak olyan ismerőseim,akik elkezdek mekis kajákat,sült krumplit,kólát,hotdogot,enni.aztán visszahíztak.. deismerek olyat is,aki utánna szépen,mértékkel evett mindent,nem vitt túlzásba semmit,és nem hízott vissza :)

sok sikert,szorítok neked!és köszi

2009. júl. 2. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Nem hiszem,hogy baj lesz,mert én nem szoktam ilyen gyors kajákat enni,csak nagyon ritkán.Alapjában véve nem is eszek sokat,csak azt mondják rossz időben.13kg-tól szeretnék megszabadúlni,ami sajnos mind a hasamon van! :( :S Tényleg igaz,hogy felszedni könnyű,de leadni nehéz!!!De ha lemegy,vigyázni fogok,hogy ne jöjjön vissza.Neked is sok sikert és sok kitartást!Én köszönök mindent!
2009. júl. 3. 06:35

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!