Kezdőoldal » Fogyókúrák » 90 napos diéta » Szeretném kiprobálni ezt a 90...

Szeretném kiprobálni ezt a 90 napos diétát hamar szeretnék lefogyni futok és otthon még tornázok is és emelett most elkezdem ezt is. Mennyi idö alatt sikerül leadnom kb-8-10 kg-t?

Figyelt kérdés
2008. ápr. 28. 16:17
 1/3 anonim ***** válasza:
Az attól is függ, hogy mennyi az összes súlyfelesleged. Ha 8-10 kiló, azt kb. 2 hónap alatt tudod egészségesen leadni.
2008. ápr. 28. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
reggel ugye csak gyümölcöt lehet enni, de ha véletlen délután csoki helyett inkább csümölcsöt eszek az baj?
2008. ápr. 30. 09:17
 3/3 anonim ***** válasza:
Szerintem baj,mert a gyümölcsben gyüm.cukor van, a csokoládéban pedig kakaó (én 99%-os csokoládét eszem), aminek más hatóanyagai vannak. Megjegyzem, a tejcsokit szeretem, de most ez nemjöhet szóba. Van 70 és 80%-os csoki is, ha a 99%-osat nem bírod megenni. A gyümölcs délelőtt ehető + gyüm. napon egész nap. Kitartás!!!
2008. ápr. 30. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!