Kezdőoldal » Fogyókúrák » 90 napos diéta » 58. napnál tartok.6,5 kg ment...

58. napnál tartok.6,5 kg ment le, de 3 hete nem megy le több. Hetente 3-szor járok aerobicra és mellette otthon is tornázom, mégsem mozdul a súlyom. Még szeretnék 4 kg-ot leadni. Van rá esély? Normális, hogy leállt a fogyás? Beindul még újra?

Figyelt kérdés
2009. ápr. 28. 16:17
 1/3 anonim ***** válasza:
Nekem is leállt a fogyásom 3-4 hétre és nekem is 6kg mínusznál. Nekem most van az utolsó hetem és mínusz 8 kilónál tartok:) Be fog indulni a fogyásod, szerintem ha tényleg beleadsz mindent az a 4 kiló még meg lesz:) ha meg nem majd a következő hónapokban lemegy rólad. Kitartást még így az utolsó hónapra!
2009. ápr. 28. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Igen, a diéta leírásában, de már itt a fórumon is olvashattad, hogy teljesen normális, ha a fogyás akár hetekre is leáll. Ilyenkor nagyon nehéz megállni, hogy ne add fel, de ha van megfelelő motivációd és akaraterőd, kitartásod, a végén meglesz az eredménye. A 7. hétig én is leadtam jó pár kilót, majd kb. 3 hétig semmit. Utána újból megindult a fogyás, de már nem olyan intenzíven, mint az első időszakban. De ha eleget iszol, és eleget tornázol, hidd el, meg lesz a várt siker.
2009. ápr. 28. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm az eddigi válaszokat. Föl semmiképp sem adom, az tuti, csak fura volt, hogy egy helyben topog a súlyom.
2009. ápr. 29. 13:33

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!