Kezdőoldal » Fogyókúrák » 90 napos diéta » Mi az oka ennek nálam?

Mi az oka ennek nálam?

Figyelt kérdés

170cm magas lány vagyok,ma tartok az 50.ik napnál! Az első hónapban viszonylag könnyen lement az a 3-4 kiló felesleg(kb. 69-ről indultam)most azt figyeltem meg hogy körülbelül 1-2 hete úgy nagyon lassan mennek le a kilók! 2 hete 64,8 voltam,múlthéten 64,5 most meg 64,3..!Pedig minden nap tornázok vagy elmegyek egy órát biciklizni plusz ugye ezek előtt mindig beszedem az L-carnitint hogy jobban segítse a tornámat!Csalni a kajákban egyáltalán nem szoktam,minden nap csak azt eszem ami megengedett és nem viszem a mennyiséget sem túlzásba! Csak azt szeretném tudni,hogy ez miért van és hogy van e esély rá hogy a 90.napra lemegyek 60 kilóra? Meg gyorsul-e ez a fogyás folyamat még így az utolsó szakaszokban?

Segítsetek Köszi


2009. júl. 6. 09:10
 1/3 anonim ***** válasza:
itt van az ok: [link]
2009. júl. 6. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

90 napossal nem is fogsz fogyni soha.

Amit eddig "elértél" az az, hogy némi szénhidrátot és vizet leadtál. Bár nem tudom mit jelent nálad a "tornázás"

mivel a 84 éves nagymamám is szokott tornázni, ezért nem feltétlenül ér valamit.

L-karnitint mennyit szedsz?

Csak mert 2-3 ezer mg./nap alatt nem sokat ér.

A fogyás üteme így nemhogy lassulni fog, de meg is áll, és szép lassan vissza is megy legalább az eredeti súlyodra.

Remélem a következő diétádat nem a Nők Lapjából nézed ki.

2009. júl. 6. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:

Vannak a diétában olyan időszakok amikor a súlyod stangál.

Egy kis idő után újra elkezdesz majd fogyni:)

2009. júl. 7. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!