Kezdőoldal » Fogyókúrák » 90 napos diéta » Ez a 48. napom és csak 5kilót...

Ez a 48. napom és csak 5kilót fogytam le, leérkezik menni a többi felesleg?

Figyelt kérdés
154 cm, és 68,5 kilóról indultam. Most 63,5 kg vagyok, néha ingadozik, voltam 62,5 de utána visszaugrott és most áll egy helyben, eredetileg 55kgig akartam lemenni, de már az 58kgnak is nagyon örülnék.Szerintetek van még rá esély,h lefogyam azt a mennyiséget? Megindul még a fogyás?...

2012. júl. 13. 11:10
 1/2 anonim ***** válasza:
Persze, simán megindul. De lehet, hogy egy kicsit még kevesebbet kellene enned. Nálam simán működik az a trükk, hogy egy nap koplalok és csak teázom (egészségmniásoknak: tisztítókúrát csinálok), ekkor kissé összeszűkül a gyomrom és utána alapból egy kicsit kevesebbet eszem. Szóval esetleg próbáld ki :)
2012. júl. 13. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 Székely Fia ***** válasza:
100%
ha az első 30-40 napban fogytál, és utána megállt a fogyás úgy, h semmin nem változtattál, az azért lehet, mert kisebb a súlyod, nem fogyasztasz annyi energiát. egy kicsit szigoríthatsz a diétán, vagy több mozgást kéne csinálnod.
2012. júl. 13. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!