Kezdőoldal » Fogyókúrák » 90 napos diéta » Csinálhatom 1hónappal tovább...

Csinálhatom 1hónappal tovább a diétát?

Figyelt kérdés
Nekem nagyon tetszik. És jól érzem magam a bőrőmben. Voltunk kivizsgáláson is, a vérnyomásommal semmi probléma, a testzsírszázalékom igen csak sokat csökkent,összesen idáig 18kilót fogytam. Mondjuk volt is miből.. De azaz igazság,hogy az első 15napot úgy csináltam,hogy néhanéha sajtos pizza szénhidrátnapon, májkrém fehérjenapon.. Azután 16-17dik napon ráébredtem,hogy hoppá.. Csirkemellett kell ennem fehérjenapon ahoz hogy fogyjak,és rengeteg salátát. Szénhidrátnapon is inkább a sós perec, mint a kakaós lekváros tészta. Szóval nem sokára letelik a 90napom(ami úgy normálisan olyan 70-75 bünözés nélkül.. ) Mióta rájöttem,hogy mi hova tartozik sosem bűnözöm. 82ről indultam a diéta elején, most vagyok 64. Szeretném tovább csinálni, még egy hónapot. Hogy lemenjen aza 4-5 kiló. És akkor lennék 59-60kiló.. Aztán életmódváltás,helyes táplálkozás,sok mozgás.. satöbbisatöbbi. Csinálhatom tovább? És légyszíves,ne arról írjatok hogy mennyire rossz.. hanem h tovább csinálhatom-e, Volt/van-e olyan ismerősöd,vagy jómagad aki tovább csinálta.. Köszönöm.
2009. júl. 15. 21:37
 1/7 anonim ***** válasza:
60%
Ez jó kérdés...
2009. júl. 15. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
60%

keményítő=szénhidrát.

Inkább azt csináld amiből kialakult ez az idióta 90 napos, azt tényleg orvosok csinálták.

Annyiban módosul, hogy a napon belül válassz szét ne a héten belül. Délelőtt szénhidrát, keményítő délután fehérje.

2009. júl. 15. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
80%
Egészen nyugodtan mehetsz vele tovább! :)
2009. júl. 16. 00:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Csinálom még 1-2 hónapot,nekem már felsem tűnik hogy diétázom :) Jól érzem magam a bőrőmben,semmi bajom, szóval folytatom :) Ha elértem a kívánt súlyt,akkor abba hagyom,és életmód váltás.
2009. júl. 16. 14:35
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

Nekem is tetszik a diéta, most csinálom másodszor, s a 67. napnál tartok. Január 7-én kezdtem az elsőt, a kettő között kihagytam egy hónapot. Egyvégtében nem tudtam volna, közbejött a húsvét. Tapasztalatom, hogy a második alkalommal már nem fogytam annyit, - talán ez annak köszönhető leginkább, hogy a tornát és a zöldteát mellőztem - de ettől függetlenül a 8 kg most is meg van. Először 15-öt sikerült leadnom. Szerintem ha tovább is csinálod, már nem lesz annyira eredményes, sokkal nehezebben fognak olvadni a kilók. Most én is már kb. 5 hete stagnálok, még gyümölcsnap után sem vagyok kevesebb.

Az életmódváltás elkerülhetetlen a diéta után, jó, hogy már előre elhatároztad, mert ezt a legnehezebb tartani. Sok sikert a folytatáshoz!

2009. júl. 16. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Bizonyos esetekben és személyeknél akár 8-10 hét is lehet a diéta időtartama, ennél hosszabb azonban nem javasolt, mert olyan mértékű valamelyik létfontosságú tápanyag megvonása, ami károsan hat a szervezetre. A diéta diéta, az életmód életmód. Ha sikerült megtalálnod azt a táplálkozási módot, ahogyan fizikailag és szellemileg is jól érzed magad, jól nézel ki, ugyanakkor nincs benned bűntudat, ha eszel valamit, akkor azt vidd tovább. Ebben azonban benne van, hogy mindent eszel, ellentétben a diétával, ahol valamit megvonsz. Ez lehet a szénhidrát, lehet a zsír. Ez személyenként eltérő:

[link]

[link]


Meg kell találnod a megoldást, ami úgy érzem már megvan nálad. Ha elérted a kívánt súlyt, akkor igyekezz összeállítani egy olyan étrendet és életformát, amivel meg is tudod tartani. Végül is valahogyan eljutottál oda, hogy túlsúlyos vagy, ez sem egyik napról a másikra alakult ki. Most meg kell fordítani a dolgot, aztán ráállni egy másfajta életstílusra. Próbálkozni kell, mi tesz jót, mi nem. A túl hosszú diéta azonban mindenképpen kerülendő.

További szép sikereket kívánok!

2009. júl. 17. 07:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen :)
2009. júl. 17. 13:54

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!