Kezdőoldal » Fogyókúrák » 90 napos diéta » 16 éves vagyok (159 cm, 54...

16 éves vagyok (159 cm, 54 kg), csinálhatom a diétát?

Figyelt kérdés
2007. aug. 22. 15:50
 1/8 anonim válasza:
100%

én 23 vagyok de még soha nem diétáztam. felejtsd el, azért mert úgy érzed van rajtad 2-3 kg plusz, nem kell diétáznod. inkább fuss esténként fél órát valamelyik barátnőddel, jó móka és jobb is mint diétázni. anyukád biztos mondta, hogy segíts többet otthon ,hidd el a házimunka elég kalóriát eléget. vasalj néha vagy porszívózz fel. a te korodba nem jó a drasztikus fogyókúra. csoki meg csipsz helyett egyél gyümölcsöt.


amúgy sem szépek az anorexiás lányok, ne tedd tönkre az egészségedet és a fiúk sem szeretik a sovány lányokat akikkel nem lehet megenni egy szelet pizzát.

2007. aug. 22. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
94%
Szerintem 16 évesen már nyugodtan csinálhatod, csak ne túl drasztikusan. Szóval egyél mindig eleget, ne éhezz! A szervezetednek szüksége van a tápanyagokra. Mivel kevés a felesleged, számíts rá, hogy nem fog azonnal sok kiló lemenni rólad. Egyébként azt gondolom, hogy 159 centisen, 54 kilóval valószínűleg tök jól nézhetsz ki. Ez bőven normál testsúlynak számít. Tényleg szükséged van a diétára?
2007. aug. 22. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
22%
Csináld nyugodtan. Én is 16 éves vagyok bár már mindjárt 17. 168 cm 60kg-val kezdtem el. Mivel akadt problémám "kis hasmenés" ezért abbahagytam kb 17-19 nap után, de leadtam 5kg és nem jött vissza. Bár magam meglepetésére sose bűnöztem e kis idő alatt. Kb 1 hónapja hagytam abba. Sok szerencsét!
2007. aug. 22. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim válasza:
100%
Szia. Ne csinál szerintem. én is 16 éves vagyok 169cm és 50 kg. nagyon vákony vagyok. és a pasik amugy is jobban szeretik a teltebb lányokat.nem kel diétáznod, de ha mégis érzel magadon felesleget akkor inkább csinálj könnyű gyakorlatokat, vagy fuss reggelente a csajokkal pár házkört, nagyon jól fogjátok érzni magatokat, és ehetsz amit akarsz, persze mértékkel. :D
2007. aug. 23. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
A 159 cm-hez az 54 kg nem tűnik soknak, főleg úgy, hogy 16 évesen még javában növésben vagy, szóval lehet, hogy még nősz mondjuk 5 - 10 cm-t és akkor már kifejezetten soványnak fogsz számítani. Szóval a helyedben nem kezdenék bele, hanem inkább ha valamelyik testrészeddel nem vagy elégedett próbálj sportolással formálni rajta.
2007. aug. 23. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Szia 16 eves!


Szerintem ne csinald ezt a fogyikurat, nem azert mert artalmas lenne, csak felesleges! Nagyon is csinos lehetsz, ahogy leirtad az adataid. Inkabb jarj el baratnoiddel aerobikra, biciklizni vagy konditerembe- ott meg ismerkedni is lehet-))Neked inkabb csak formalodni kell. Izmosodni. Es hidd el, minel hamarabb kezded el,annal latvanyosabb lesz az atalakulas,izmosodas. Egy jo kerek izmos fenek sokkal szebb latvany, mint egy "agyonfogyasztott csontos hatso". A fiuk az elobbiert doglenek,hidd el-)))

Es egyel mindent, csak mertekkel!!! Te meg fejlodo szervezet vagy!

2007. aug. 29. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
ÉN 158 CM VAGYOK ÉS 54 KGM SZERETNÉK LENNI EZ ÍGY LENNE TÖKÉLETES AZ ALATT MÁR ANOREXIA
2007. dec. 4. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Egy igazi férfi sosem diétázik, ha meg lány vagy akkor meg csak mértékkel.
2009. aug. 18. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!