Kezdőoldal » Fogyókúrák » 90 napos diéta » Egy honapja csinalom a kurat...

Egy honapja csinalom a kurat es 7kg-ot fogytam. De ma gyumolcs napom volt es bunoztem! Mekkora baj, ha megettem egy szelet piritost uresen es egy kocka csokit, van ertelme, hogy folytassam? Ha van valakinek tapasztalata ira meg!

Figyelt kérdés
2009. júl. 16. 20:35
 1/4 anonim ***** válasza:
94%
Nekem volt mikor ballagási ebédre voltam hivatalos, és éppen fehérjenapom volt. Ott viszont volt süti dögivel,ettem egy keveset,és tovább folytattam,mintha mi sem történt volna. Nyugodt lehetsz, ez semmi, folytasd a diétát,csak máskor ne bűnözz,már csak magadért sem :) sok sikert
2009. júl. 16. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Nagyon koszonom!
2009. júl. 16. 20:46
 3/4 anonim ***** válasza:

Te normális vagy? Sztem nem...

De hogy megnyugodj elmondom, nem nem baj. Nem egy félrekajálás miatt hízol vissza, csak akkor ha rendszert csinálsz belőle és rendszeresen félrekajálsz meg amúgy is ez az egy pirítos semmi..

2009. júl. 16. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
szia! semmi gond! nyugodtan folytasd, az ég egy adta világon semmit se vesztettél, buktál el! gondlom a 90 napos végeztével is szeretnél egyszer egyszer amikor épp nagyon megkívánod megenni egy szeletke csokit vagy piritóst, szóval ezzel csak azt akarom mondani, hogy ne 90 napba gondolkodj, hanem életmódváltásba, márpedig ahhoz a 90 napos szerintem nagyon jó felvezető! Értsd ezalatt azt, hogy most a 90 napos alatt meg kell tudd állni, hogy adott napon csak adott dolgot ehetsz, ergó nem nasizhatsz agyba-főbe mindenféléket, rájössz idővel, hogy sokszor csak a szemed kívánja, de nagyon hamar elfelejtkezel róla, hogy de megenném az egész tálnyi édességet, vagy ha tényleg éppen megkívánod és nem tudsz ellenállni a vágynak, akkor a diétára tekintettel és ezáltal önmagadra is tekintettel csak egy-két falatot eszel emg belőle...NEM TÖBBET és ígya 90 nap eltelte után is ezerszer könnyebben meg fogod tudni állni azt a fajta nassolást, ami az ízek vágyának leküzhetetlensége miatt, még akkor is eszed az adott dolgot amikor már valójába nem is kívánod, csak az íze túl jó! nem azt tanácsolom ezzel, hogy minden nap szegd meg a 'szabályokat" isten ments.. hisz akkor miért kezdtél volna bele ebbe, hanem azt, hogy ilyen jellegű "bűnözések", mint amit fent említesz időnként beleférnek, semmi bajod nem lesz tőle, és a fogyásod se fog megállni, sőt ha okosan csinálod, nem ész nélkül, akkor mint leírtam még hasznodra is válhat! Egyet nem szabad elfelejteni, több kcalt kell elégetni egy nap, mint amennyit beviszel!Sok sikert és "könnyű" életet!:)
2009. júl. 17. 00:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!