Kezdőoldal » Fogyókúrák » 90 napos diéta » Ma fehérje napom van. Hány...

Ma fehérje napom van. Hány szelet barnakenyér ehető meg? (kicsi vékony kocka alakúra gondolok)

Figyelt kérdés
kritikusok kíméljenek...
2009. máj. 29. 15:55
 1/10 anonim ***** válasza:
hát szerintem nem ehetsz meg belőle eggyet sem mivel fehérje nap, és a kenyér az pont nemaz hanem szénhidrát. Délelőtt meg csak gyümölcsöt ehetsz. Amúgy nemvagyok a 90napos híve. de ha mindenáron ezt akarsz enni akkor ne 90 napost csináld.
2009. máj. 29. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
0%
Szerintem megehetsz egy egész zacskóval is (500g-osra gondolok) hiszen az a lényeg hogy jól érezd magad, a diéta csak másodlagos!
2009. máj. 29. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Drekt odairtam h kritikusok kíméljenek! ha nem vagy híve a 90 naposnak miért olvasod el az ide tartozó kérdéseket? senki nem kiváncsi arra h mit gondolsz! olyanok segitségét kérem akik értenek is vmit hozzá! barmok....:S
2009. máj. 29. 18:20
 4/10 anonim ***** válasza:

Szia! nagy valószínűséggel a mai napra vonatkozóan elkéstema válasszal, de a jövőre nézve még mindig tudok tanácsolni. Én azt ajánlanám neked h elsősorba ne egyél hozzá kenyeret, persze nagyon jól tudom, hogy aki hozzászokott a kenyérhez (mint pl én is) annak nagyon nehéz elhagynia például egy rántotta mellől. De ellehet.. és egy idő után már nem is hiányzik, persze ha nagyon kívánod egyed, hisz a lényeg h kompromisszumot köss magaddal egészséges korlátok közt.. egyél is ne is... !

Szóval a tényleges válasz: szerintem abból a kicsi kocka alakúból megehetsz kettőt is akár, de csak ebédhez, vacsorára már ne!

Én egyébként (szintén a 90 naposat csinálom) a kenyérevést szénhidrátnapra tettem, attól függetlenül, hogy fehérje és keményítő napon is lehetne. Így bár nem eszek 4-ből 3 nap kenyeret de a tudat bennem van, hogy ha akarok majd szénhidrátnapon ehetek pl fokhagymáspiritósként. És így 30 nap után már nics igéynem különösebben kenyérre, még Ch napon se. Próbáld ki te is, hátha neked is sikerülne iylen módszerrel elhagynod.

2009. máj. 29. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
55%
Ha erős vagy, nem eszel, mert a kenyér nem fehérje. Ha gyenge vagy, akkor előjössz a szokásos kifogással, hogy "deháát aztat írták lehet minden nap egy-két szelet KÖNYERET enni!!!!!!" Most mit vársz, veregessünk hátba hogy persze, egy-két szelet bebarnított fehérkenyér nem árt? Persze, nem árt, de sok kicsi sokra megy, és annyival később mennek le a kelók. Te döntöd el, hogy ráérsz-e! Amúgy meg ilyen hozzáállással nem tökmindegy?
2009. máj. 29. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Drága utolsó hozzászóló! mit tudsz az én hozzáállásomról? nem azt mondtam hogy "uh bocsi megettem fél kilo kenyeret fehérje napon nem baj?", hanem azt kérdezem hogy mivel minden nap lehet enni kenyeret gyüminap kivételével mennyit lehet? az uccsó előtti hozzászólónak köszönöm a választ, dél 1 körül ettem kenyeret utoljára estére meg grillcsirkét salival! reméljük a legjobbakat!
2009. máj. 29. 23:04
 7/10 anonim ***** válasza:
szia! sajnálom amiért megtalálnak téged is a bunkók. Én is nagyon kenyeres vagyok, és szinte alig birok husit anélkül enni de nekem bejött az, hogy paradicsommal eszem és így nem olyan tömény. Keress olyan zsírégető zöldségeket amiket lehet ekkor is enni. :) én legalábbis eszem ilyenkor káposztát, paprikát parit, ubit, keverve, a husihoz. Jó étvágyat és ha egyszer egyszer megesdzed abból még nem lesz baj, de próbáld meg mondjuk hogy csak minden 2. fehérjenapon eszel szoktasd le fokozatosan. egyébként énszerintem barnakenyérből lehet enni két szeletet. (Csak én nem szeretem így inkább akkor vagy mindent vagy semmit alapon csinálom a diétát. )kitartás. hanyadik napod?
2009. máj. 30. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
az első válaszadó vagyok és eléggé értek hozzá képzeld! a kenyér az mióta fehérje? ha 90 naposozol akkor nemszabad keverni a kajákat mer akkor már ennyi erővel csinálhatnál más diétát is. És te kérdezted éncsak leírtam a véleményem mint mindenki. ha azt várod hogy azt mondják neked hogy egyél amennyit akarsz akkor várhatod hogy foggyyál...de te tudod:P
2009. máj. 30. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
utolso hozzászóló! az eredeti diétában le van irva h minden nap lehet enni egyszelet kenyeret! a többieknek köszönöm a választ!
2009. máj. 30. 14:45
 10/10 anonim válasza:
Lehet kiabálni az utolsó válaszadóval, de csak jót akart. Kenyeret szénhidrátnapon lehet enni, akkor is egy szeletet. Az a baj, hogy ha összekevered, akkor nem lesz hatásos a SZÉTVÁLASZTÓ diéta. Nézd, így is kegyetlen egy a 90 nap, felesleges kenyeret enni, mert a végén nem fogod elérni a kívánt fogyást, s elmegy a kedved az egésztől. Én végigcsináltam, addig nagyon zsömis voltam, most leszoktam, s nem kell. Husit ubival, paradicsommal, kefírrel. Hogy mennyit lehet mégis enni? Minél kevesebbet. :-)))
2009. máj. 30. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!