Kezdőoldal » Fogyókúrák » 90 napos diéta » Etkezesek kozott ihatok 100%...

Etkezesek kozott ihatok 100% gyumolcslevet, vagy eppen ha megszomjazom?

Figyelt kérdés
2009. júl. 18. 14:45
 1/8 anonim válasza:
90%
persze,hogy ihatsz nem lesz semmi baj:) én is szoktam inni
2009. júl. 18. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

a 100%-os gyümölcslé 1:1 vagy 1:2 arányban való hígitását javasolják a dietetikusok, hiszen olyan tömény, hogy inkább kaja, mint folyadék.


A kedvencem az almafröccs, igaz, én csak a negyede alma - többi ví arányban csinálom.

Nem fogy el olyan gyorsan és frissítőbb is, mint a tömény gyümölcslé.

2009. júl. 18. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
70%
Víz. Mmint én buborékos ásványvízzel higítom. Finom fröccsszerű lesz. A narancslevet viszont mentes vízzel, abból olyan fura, ha szénsavas lesz.
2009. júl. 18. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Ihatsz, de azt azért jó tudni, hogy 1 dl 100%-os gyümölcslé 40 - 50 Kcal, kb. ugyanannyi, mint a ör vagy kóla.
2009. júl. 18. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Én almaecetes ásványvízet iszom mézzel.(2dl vízhez 1ek.almaecet és 1ek méz.)Az almaecet magában is fogyaszt és még nagyon sok mindenre jó.
2009. júl. 19. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim válasza:

A 100%-os gyümölcslé az, amit te facsarsz ki. Azt is higítani kell szénsavmentes ásványvízzel, mert úgy túl tömény.

Étkezések közben és közvetlenül utána nem szabad inni, mert felhigítja az emésztőnedveket.

És ne csak akkor igyál, ha szomjas vagy, hanem akkor is, ha nem!, mert az már a dehidráció jele, ha megszomjazol!

2009. júl. 25. 07:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:
Szerintem étkezés közben azt iszol, amit szeretnél. Senki sem fogja kiütni a kezedből a 100%-os gyümölcslevet, mondván, hogy nem ihatod meg, mert tilos. Igyál nyugodtan, mert kell a folyadék de, ha véletlenül mégis rosszul lennél, akkor többet nem iszol. Egyébként maradandó károsodást nem kaphatsz tőle, az biztos.
2009. júl. 25. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:

Nem értem hogy jött ez a kérdés...


Miért ne ihatnál ha szomjas vagy????

Mondjuk az ilyen gyümölcslevekben sok a cukor, ezért még szomjasabb leszel csak!

vannak más italok amik jobban oltják a szomjat! pl: víz


Egyébként attól hogy az van a dobozra (üvegre) írva, hogy 100 % gyümölcslé, nem biztos hogy valóban az is van benne!

2009. júl. 27. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!