Kezdőoldal » Fogyókúrák » 90 napos diéta » Mit tegyek? 25. nap és hízok?

Mit tegyek? 25. nap és hízok?

Figyelt kérdés
25. napnál tartok, és 1 kg-mal többet mutat a mérleg.Pedig betartom a fogyókúrát.:S mit tegyek?
2009. júl. 22. 12:42
1 2 3
 1/23 anonim válasza:
59%
És mennyit mozogsz?
2009. júl. 22. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 A kérdező kommentje:
hááááát...:S nemigen mozgok:/ tudnál tippet adni otthoni mozgásra ?:$:S
2009. júl. 22. 12:53
 3/23 anonim ***** válasza:
46%
Én sem mozgok, és mégis fogyok. Miket eszel? Betartod rendesen, a diétát? És, hogy érted hogy hízol? A 25. napon tartassz,és semmi nem ment le, inkább híztál? Vagy, úgy érted, hogy ennyi, és ennyi lement, majd másnap több voltál ? Ha igen, akkor az normális. Hisz amit iszol - eszel, annak a tömege benned van.. Érted : D De, kíváncsi vagyok, mit eszel. Mert én keményítőnapon sorban olajban sült krumplit "zabálok", mégis fogyom...
2009. júl. 22. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 A kérdező kommentje:

Hát... :D elég ciki.. 65 voltam, most meg 66 :O am reggelire gyümölcsöt. fehérje napon halat, vagy húst. Keményítőnapon leginkább borsót vagy kukoricát.

Szénhidrátnapon tésztát vagy valamiféle péksütit, gyümölcsnapon csak gyümölcsöt.

az a baj, hogy a vizet nem birom meginni... nemtudom miért :/ egyszerűen rosszul leszek tőle :D tudom, hogy ez nem normális:S így gyümölcslevet meg Ice Tea-t iszok...:S Colát nem! De mit változtassak?:) vagy, hogyan tudnám meginni a vizet ?

köszi, hogy segítesz:)

2009. júl. 22. 13:10
 5/23 anonim ***** válasza:
63%
Hm, nem értem akkor, tényleg. Lehet hogy nincs miből fogynod.. Hány cm vagy? Becsülöm benned,hogy húst vagy halat eszel fehérjenapon. Én imádom a virsli féléket, ezért kb mindig ezen vagyok fehérjenapon. Vagy kefír, de semmiképp sem hal, vagy hús. Hát, mit szólnál ahoz, hogyha a kukorica-borsót, felváltanád valami, könnyű párolt zöldséggel? Vagy valami főzelék? Laktatóbbak is, és nem tartalmaznak annyi kalóriát mint a kukorica pl.(100g, 125kcal) Szénhidrátnapon is ehetnél mondjuk zsemlét, annak nincs annyi kalória tartalma mint pl a kakaós csigának (1db kb 400-500kcal,és jól sem laksz tőle) Vagy tészta féle, szósszal, ezzel simán jól laksz, és nem több 500kcalnál, és nem lehet összevetni egy agyoncukrozott kakaós csigával. (Na, nem mondom, énis szoktam azt enni :) Mert imádom.) Kicsit próbálj mozogni! Vagy mondom, lehet nincs miből fogynod. És mégis, mennyiségre mennyi az,amit eszel? Pl, hány szelet hús,hal fehérjenapon, hány pohár tej, mennyi kukorica-borsó, mennyi péksütemény... ?:)
2009. júl. 22. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 A kérdező kommentje:

Hát 1-2 szelet hús vagy hal. De szoktam párolt zöldséget is enni keményítőnapon. Kakaós csigát nemigen eszek, maximum házirétest , de gondolom az se sokkal jobb mint a kakaós csiga : D háát én egy 5-10 kg-ot szeretnék leadni,

15 éves múltam. 165 cm vagyok és most 66 kg:/

Ha zöldteát vagy valami rendes teát innék "édeskével". vagy mivel:D az jobb lenne?

2009. júl. 22. 13:22
 7/23 anonim ***** válasza:
56%

Otthoni tornára tippek: Húzz le az interneten Rubint Réka legújabb CD-jét én arra tornázom, és nagyon hatásos, hetente 2x 3x és meglátszik az eredmény

v csak lépcsőzz sokat!

2009. júl. 22. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
10%

Szerintem jobb lenne.

Azta:D:D én is 15múltam, 161cm vagyok, és 64kg XD

2009. júl. 22. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 A kérdező kommentje:
:) és te mennyit akarsz fogyni?^^
2009. júl. 22. 13:27
 10/23 anonim ***** válasza:
16%
Hát kb ehez a magassághoz kéne vagy 10et:o:D
2009. júl. 22. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!