Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Az evés az egyetlen örömforrás...

Az evés az egyetlen örömforrásom, viszont ha hízok, attól is rossz a kedvem. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Ördögi kör ez. Tudom, tudom, nem kell annyit enni, de boldogtalan vagyok és ez az egy dolog vigasztal, pedig egyre rosszabbul érzem magam a bőrömben.
2011. nov. 7. 11:22
 1/5 anonim ***** válasza:
Esetleg keress egy párt magadnak. Aki örömben részesít és segít lefogyni. Amúgy meg szedd össze magad. Ne rinyálj. Menj el futni és egyél gyümölcsöket. Akkor majd lesz párod, lefogysz és boldog leszel. Ne sajnáltasd magad. Tegyél ellene.
2011. nov. 7. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
szerintem te is tudod a választ. keress más örömforrást. nem hiszem el hogy nincs semmi amit szertenél csinálni. valami hobbi, vagy ami mégjobb lenne az a sport. hidd el ha elkezdenél sportolni sokkal jobban éreznéd magad és még fogynál is.
2011. nov. 7. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
kezd el sportolni, futni és akkor majd annyit ehetsz, amennyit csak akarsz. Ráadásul, annyi öröm hormon (endorfin és szerotonin fog felszabadulni a szervezetedben, hogy már nem leszel annyira éhes! :) )
2011. nov. 7. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

hobbi. akármi. zenélés, írás, olvasás, fényképezés. sport. abban is örömöd lelheted, úszás, futás, görkorcsolyázás, biciklizés, akármi. barátok, bulik, kávézások, vásárlás, pasik, tényleg számtalan lehetőség van.

vagy szokj rá a cigire :DD nem szoktam ilyet senkinek tanácsolni, de ez tényleg olyan eset már, hogy nem igaz. nincs olyan dolog, amit szívesen csinálsz, leköt, és nem gondolsz az evésre?

2011. nov. 7. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
gyere velem konditerembe!
2011. nov. 7. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!