Kezdőoldal » Fogyókúrák » 90 napos diéta » Gyümölcsnapon ihatok 100%-os...

Gyümölcsnapon ihatok 100%-os gyümölcslevet?

Figyelt kérdés
2008. máj. 10. 10:48
 1/6 anonim ***** válasza:

A 100%-os gyümölcslé úgy készül, hogy először besűrítik (forralják, de legalábbis melegítik) - majd később, csomagolás előtt pótolják az eltávolított vizet. De a vitaminokat, stb. azt nem.


Döntsd el te, hogy iszod-e?

2008. máj. 10. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Nem a vitamin miatt akarom inni, hanem mert nagyon unom már a gyümölcsöket, eddig se szerettem, de ez a diéta megutáltatta velem. A változatosság miatt szeretnék gyümölcslevet inni, a kérdés pedig arra vonatkozott, hogy ártok-e ezzel a diétának, vagy nem.
2008. máj. 10. 13:58
 3/6 anonim ***** válasza:

Szerintem sem nagyon árt... bár a friss gyümölcs biztos jobb lenne. Már csak azért is, mert az rostos - szemben a szűrt gyümölcslevekkel. Igyál rostos narancsot - vagy volt régen (Hohes) rostos alma. Isteni finom volt... Nem látott valaki ilyet mostanában?


Egyébként nem akarsz másféle gyümölcsöt megkóstolni?

2008. máj. 10. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Milyen másfajta gyümölcsre gondolsz? Nagyon sokfélét eszek, csak másfél hónap után már ránézni se tudok egyikre se. Nem vagyok egy gyümölcsös fajta,ezért a mindennapos gyümölcsevés nem tesz túl lelkessé, főleg, hogy minden negyedik nap csak gyümölcs van. Bárcsak lenne már görögdinnye... :)
2008. máj. 10. 16:44
 5/6 anonim ***** válasza:
Szia!Én iszok gyümölcslevet,persze 100%osat,na meg(ez nem a reklám helye:-)) kicsit jobb minőségűt.Én arra figyelek,h ne legyen bent cukor.Egyébként magam is szoktam készíteni gyümilevet,bár az is főzéssel készül.Jó receptek vannak neten.Cukor helyett édesítőt használj!Sok sikert!
2008. máj. 12. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
igazuk van az előtted szólóknak, ihatsz gyümölcslét, de 100%osat, amiben nincs mesterségesen több mint eleve cukor.
2008. máj. 15. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!