Kezdőoldal » Fogyókúrák » 90 napos diéta » Az lehetséges h egy ember...

Az lehetséges h egy ember egyik napról a másikra 3 kg-ot fogy?

Figyelt kérdés
Vannak ilyen időszakaim h csak úgy 3-mal kevesebb és nem tudom h ilyenkor a mérleg rossz-e?
2012. aug. 27. 09:07
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
ha sokat iszol és tele van a hólyagod plusz szarás előtt vagy és a gyomrod is tele van akkor normális a + kg.. ne parázz ez nem zsírban megy fel:) nálam 1-2 kg szokott lenni ez a sáv
2012. aug. 27. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim válasza:
50%
Remélhetőleg a mérleg rossz, mert egyik napról a másikra 3 kg az nagyon súlyos, főleg, hogy -ha jól értettem- okvetlenül mutat ennyivel kevesebbet. Mondjuk szerintem egyszerűen nem is lehetséges ilyen kevés idő alatt ennyi súlyt veszteni...
2012. aug. 27. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 Szoondiii ***** válasza:
víz vesztés, széklet ürítés, esetleg hormonálisan (pl. menzesz miatt, mondjuk utána) kevesebb vizet köt a tested. ezek összegződve 3 kiló tömegváltozást okoznak, például.
2012. aug. 27. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Ha reggel van, még nem ittál, voltál wc-n, 2-3 kg simán belefér.
2012. aug. 27. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Vízhajtó hatású étel fogyasztásánál elképzelhető. Pl zellet, zöldség féle.
2012. aug. 27. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
zellet=zeller
2012. aug. 27. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Az lehetséges, hogy ennyivel kevesebb leszel, de ez nem fogyás. (És nem is marad meg... szóval könnyen lehet, hogy holnapra meg "hízol" 3 kg-t.) Az okokat leírták.
2012. aug. 27. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Ha ez a 3 kiló mínusz kompenzálódik,úgy értem egy két napon belül visszajön,akkor semmi okod az aggódásra.Viszont ha nem jön vissza akkor azonnal fordulj orvoshoz.Súlyos betegségek előszele,az ok nélküli hirtelen fogyás.
2012. aug. 28. 00:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
2 óra intenzív edzés, és meg is van a -3 kg.
2012. aug. 28. 00:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Tisztelt utolsó a kérdésben benne van hogy egyik napról a másikra,és gondolom azért rakta fel mert nem tett semmi olyat hogy esetleg a súlyából veszítsen egy dekát is.


Sok mindentől lehet,de ha ez tartós nem biztos hogy normális,főleg ha fokozatosan elveszted a súlyodat,és nem jön vissza,persze ezt úgy értem ha tényleg nem teszel érte hogy a súly eltűnjön.Semmi esetre sem egészségesnek mondható,a heti egy kiló a normális a szervezetnek.

2012. aug. 28. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!