Kezdőoldal » Fogyókúrák » 90 napos diéta » Ha este nem eszünk semmit...

Ha este nem eszünk semmit akkor fogyunk?

Figyelt kérdés
2009. júl. 29. 15:57
 1/8 anonim ***** válasza:
önnmagában édes kevés ennyi a fogyáshoz..de első lépésnek megteszi
2009. júl. 29. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Persze!

Én volt mikor egésznap mindent ettem szinte, csak mértékkel, és este 7után már nem, de azért még utánna is becsúszott valami kis virsli féle... Ezzel havi 2kilót fogytam. De aztán rájöttem,hogy hoppá, napközben sem kéne a kakaós csiga tejjel, akkor jobban menne. És tényleg, mondom, ettem kakaós csigát, nokedlit, pizzát, mindent. És így fogytam, pedig amúgy egyáltalán nem figyeltem az étkezésre. De ha arra is figyelsz,és késő este sem csapsz egy hatalmas vacsorát fánkból meg fehér kenyérből egy kis plussz lekvárral, akkor természetesen többet fogsz fogyni ,mint a havi 2kiló.

2009. júl. 29. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
szerintem 16 óra után már csak vizet, egy gyümit v egy natúr joghurtot ehetsz. Mellette heti 3-4 szer sportolj valamit fél óráig min. Heti 1 kiló fogyás tuti. Ne egyél édességet, fehér kenyeret.
2009. júl. 29. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

kell vacsorázni, baromság az este 6 után nem evés és társai...

Az a nem mindegy hogy mit eszel,

estére ne egyél szénhidrátos dolgot...

2009. júl. 29. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Lehet enni, csak nem mindegy, hogy mit...hiába nem eszel semmit vacsorára, ha nem közben mindent összeeszel...ezt így nem lehet megmondani...lehet, hogy fogynál, lehet, hogy nem. Attól függ, hogy mit ennél.
2009. júl. 29. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
aki egésznap zabál annak már tökmindegy hogy este eszik -e vagy nem. ehetsz este lefekvés előtt 2-3 óráva lde már csak könnyüt mint joghurt vagy zöldségek:) nem hiszem hogy tul sokat fogynál tőle max éjjel felfalod a hűtöt vagy reggel :)
2009. júl. 29. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

3. komment írónak nincs rossz ötlete.

De van egy oan ismerősőm aki 3 napig este nem eszik semmit és akk fogy.

2009. júl. 30. 10:30
 8/8 A kérdező kommentje:

de a szervezetnek kell szénhidrát is

müzli meg ilyeneket nem szeretem mert abba is van zsír

2009. júl. 30. 18:36

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!