Kezdőoldal » Fogyókúrák » Atkins diéta » Ha húst eszünk miért fogyunk?

Ha húst eszünk miért fogyunk?

Figyelt kérdés

nem értem ennek az egész diétának a lényegét...:/

pl ha én most nekiállok szalonnát enni és kb szalonnát meg tojást meg salátát eszek akkor tényleg fogyok?:O

hiszen a szalonna az zsír!!!

hogy van ez? valaki elmagyarázná?:)


2010. ápr. 14. 14:54
 1/10 anonim ***** válasza:
ja ha sovány húst eszel akkor fogysz mert az fehérje :D
2010. ápr. 14. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

vegyük ketté:


ha (sovány) húst eszel salátával, akkor pótolod a fehérjét, és a szervezeted nem kezdi el leépíteni az izmaidat fogyókúra közben. az izom több kalóriát éget és magasan tartja az anyagcsere sebességét.


a szalonna nem hús, és nagyobb mennyiségben hízol tőle. nem is kicsit.

2010. ápr. 14. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Ha azt ennéd csak amit írtál akkor nagyon sokat fogynál,mert minimális szénhidrát tartalmuk van.Magyarán a szénhidrátoktól hízunk.Legtöbb szénhidrát a kenyér tészta félékben van és a cukorban.A húsok,sajtok,zöldségek tojás minimálisat tartalmaznak.
2010. ápr. 14. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:

akkor most ehetek egy kis szalonnát?

vagy hízni fogok tőle?:S


másik kérdésem...nasira vágyok...mit lehet 1.szakaszban enni?

2010. ápr. 14. 15:23
 5/10 anonim ***** válasza:

15:07-es: az amit irtál nem egészen igaz, mert mindentöl hizol, amit megeszel, csak a mennyiségtöl függ, hogy mennyire.

A fehérjékben aránylag kevesebb kalória van (átlagban 100 g hús 150 kcal), a szénhidrátokban valamivel több (100 g 350 kcal), a zsirokban viszont igen sok (100 g 800 kcal).

Tehát az nem igaz, hogy legjobban a szénhidrátok hizlalnak, hanem a zsirok - és ebbe beletartoznak az élelmiszerekben benne levö zsiradékok is.

2010. ápr. 14. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Az atkins diéta lényege igazából nem is a húsevésen van, hanem a nagyon kevés szénhidrát bevitelen! Minél kevesebb a szénhidrát a szervezetben, annál jobban megy a fogyás, hiszen sz.h. hiányában kénytelen a szervezet a zsírraktárokat felélni! Ezt hívják lipolízisnek. Diéta alatt meg nem muszáj hurkát enni kolbásszal, lehet normálisan is csinálni.

Béla voltam.

2010. ápr. 14. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Én pl. hízok a hústól, de csak attól. Péksütit, csokit ehetek akármennyit, nem hízok. De ha mondjuk a szokásos heti 1-2 alkalomnál többször eszem húst, akkor mindig feljön egy kis plusz.
2010. ápr. 19. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

15:07- nek igaza van


Hiába, látszik aki olvasta könyvet.....az nem beszél marhaságokat


Szép estét !

2010. ápr. 20. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
15:07-es vagyok.Valóban a könyv alapján írtam amit írtam és persze a saját tapasztalat is benne van.4 hónap alatt 24 kilót fogytam az Atkinssel.
2010. ápr. 20. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
azért mert a húsban rengeteg a fehérje a fehérje pedig lebontja a szénhidrátot.
2010. ápr. 24. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!