Kezdőoldal » Fogyókúrák » 90 napos diéta » November közepéig le kell...

November közepéig le kell fogynom 10 kilót (85-ből) lombik beültetés miatt. Adnátok tanácsokat?

Figyelt kérdés
2012. szept. 21. 18:08
1 2 3
 1/28 anonim ***** válasza:
87%
Ha minden nap tornázol egy fél órát akkor egy hét alatt lemegy egy kiló. Én már 6 hete minden nap csinálom és lement 6 kiló, de a torna mellett megpróbálok egészségesen enni sok gyümölcs és zöldség nem eszek finomlisztből készült kenyeret, péksüteményt, tésztát stb. és csak vizet iszom. Remélem tudtam segíteni sok sikert a fogyáshoz. :)
2012. szept. 21. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/28 anonim válasza:
18%
Csak teljes kiőrlésű kenyér, de abból is csak reggelire egyél. Emellett a vacsora szót iktasd ki a szótáradból..., és rengeteg gyümölcs, mozgás, séta, és 4-5 után semmi kaja. De semmi, csak víz. Ha ájulás határán vagy akkor egy cukrot szopogass el. Sajnos fogyni így lehet. Ennyi
2012. szept. 21. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/28 anonim ***** válasza:
78%

holnap elmész egy személyi edzőhöz,aki ír neked étrendet és veled edz heti 5-6x.

nem lehetetlen ha tényleg fontos ez neked és telik rá.

csak mivel nincs szakértelmed,ezért azt meg kell venned.

2012. szept. 22. 00:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/28 anonim ***** válasza:
75%

utolsó vagyok.

a második egy elmebeteg tudatlan,nehogy azt tedd amit javasolt.

2012. szept. 22. 00:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/28 anonim ***** válasza:
100%

Utolsóval mélyen egyet értek.

tegnap 21:21-t hagyd figyelmen kívűl...

2012. szept. 22. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/28 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat,nagyon igyekszem majd.
2012. szept. 22. 11:47
 7/28 anonim válasza:
100%

étrendre figyelj oda mit mikor mivel.és ami a lényeg a mozgás!ezen belül ajánlom a futást minden izomcsoportodat megmozgat és elég rövid idő alatt érsz eredményt el,persze ha ezt rendszeresen csinálod.

sok sikert!

2012. szept. 22. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/28 A kérdező kommentje:
köszi
2012. szept. 22. 16:42
 9/28 anonim válasza:

Szia,

Szerintem is baromság amit 2. írt.

Főleg mert ha koplalsz akkor egyrészt a szervezeted "beijed" és elkezd felraktározni, másrészt nem is egészséges. pedig babaváráshoz ez a legfontosabb!

Én csak azt tudom leírni amivel én fogytam. Tavaly heti 3x vagy 4x futottam 2-3km-t (de nem tudom, hogy tudsz e, vagy szabad e futnod, az úszás is nagyon jó), mellette napi legalább egyszer (de ha lehet többször) megettem egy fél vagy egy egész grapefruitot, mert az lúgosít (sokan azért nem tudnak fogyni, mert túlzottan el van savasodva a szervezetük). Emellett továbbra is azt ettem amit elötte, csak plusz zöldséget és gyümölcsöt. Ezt tavaly tavasszal kezdtem, augusztusban hagytam abba, idén júniusban egy gyönyörű egészséges kisfiam született.

Nagyon drukkolok neked, sok szerencsét!

2012. szept. 22. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/28 A kérdező kommentje:
Nem is szeretnék koplalni,mert akkor két hét után kibukok.Elkezdtem a szobabiciklizést,napi 10 km.
2012. szept. 23. 07:27
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!