Kezdőoldal » Fogyókúrák » 90 napos diéta » November közepéig le kell...

November közepéig le kell fogynom 10 kilót (85-ből) lombik beültetés miatt. Adnátok tanácsokat?

Figyelt kérdés
2012. szept. 21. 18:08
1 2 3
 11/28 anonim válasza:
megkérdezhetem h hány cm-vagy?megvan adva hogy bizonyos kg felett nem ültetnek be?én csak februárban megyek de akkor már fogyokurázzak?167/70 kg vagyok
2012. szept. 24. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/28 A kérdező kommentje:
Nem,nem erről van szó.Már volt egy sikertelen lombikunk,most viszont anyagilag nem tudjuk vállalni a következőt.Van egy lehetőség,részt venni egy tanulmányban,amit a meddőségi intézet fizet,de ehhez kell a -10 kiló.
2012. szept. 25. 00:35
 13/28 anonim válasza:
JAAA...igy már értem.sajnálom hogy nincs keret a következő próbára.sajnos mi sem állunk tul fényesen még el sem kezdődött de már 70-et kiadtunk.köv hónapban 100 at a biopsziára és még izgulhatunk is hogy legalább ott legyen:/köszi h irtál
2012. szept. 25. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/28 A kérdező kommentje:
Sok sikert!!
2012. szept. 26. 00:30
 15/28 anonim ***** válasza:
3%
85 vagy nő létedre? pfuj de dagi vagy
2012. szept. 28. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/28 anonim válasza:
pont mint a piszkafa.azthiszed az jobb hehe hát nem.nem tudhatod hogy mitől 85 kg és az nem is sok csak szólok.
2012. szept. 28. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/28 anonim válasza:
Te, az egyik kollégám is lombik miatt fogyni akart, én nem lombik miatt de fogyni akartam. Igen, nem szabad koplalni, de azért kihagyhatsz néhányat: PL: kenyér, tojásból készülő tészták, és este ne egyél gyümölcsöt, és kerüld a nagyon zsíros kajákat. (Soknak tűnik de nem az.) Ha egy nap ötször kicsit eszel, nem leszel éhes és nem jönnek a plusz kilók. Sport: Sokan mondják futni nem jó. Hát, ez igaz, de talán mégis lehet. Ha vacsira valami könnyűt eszel, és rá egy fél órára kimész futni sok sétával, és otthon nem eszel akkor lehet, tornával. Úszhatsz is de nem mindenki tud, és engedheti meg magának. Torna:Vannak ezek a test építő kazetták. Én a Bíró Icásat használtam. Kiválaszthatod melyikre van szükséged. A lábra, a karra, vagy a hasra és még sok mindenre. Eszed ágába se jusson, hogy mindet végig csinálod. Mert egy nap után összeesel. És Update kaját se, reggelire ajánlom a müzlit, a kétszer sültet, és a szendvicseket. Kávét, cigit, nem ajánlom. Kávé helyett fekete tea. De délután lehet már kávét inni. Én így fogytam. Szia!
2012. okt. 13. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/28 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat,képzeljétek,már 6 kilóval kevesebbet mutat a mérleg.Napi 13 km szobabiciklizés,és diéta.Nem koplalok,jókat eszem,de keveset.Kenyeret,cukrot teljesen elhagytam.Remélem továbbra is így haladok,és ami a lényeg:sokkal jobban érzem magam a bőrömben és a lelkemnek is jót tesz.Köszi nektek is!
2012. okt. 14. 21:04
 19/28 anonim válasza:
Szia!Gratulálok nagyon ügyes és kitartó vagy!!irigyellek h le tudtál adni!!le irod h miket ettél?
2012. okt. 21. 07:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/28 A kérdező kommentje:
Reggelire mindíg csak gyümölcs,ebédre vacsira bármi,de mérlegen mérem,hogy egy adag ne legyen több 20 dkg-nál.Rengeteg zöldség és minden negyedik napon csak gyümölcs.(90 napos diéta:fehérjenap,keményítőnap,szénhidrátnap,gyümölcsnap)És már 14 km-t tekerek naponta a biciklin,az -500 kalória.Kemény,de megéri.
2012. okt. 22. 11:44
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!