Kezdőoldal » Fogyókúrák » 90 napos diéta » Ha 2 hete abbahagytam ezt a...

Ha 2 hete abbahagytam ezt a fogyókúrát, mert másikat kezdtem, akkor most újra elkezdhetem?

Figyelt kérdés
1 hónapig csináltam, lement 4 kg, de másikat kezdtem el csinálni, mert sokat mozogtam és többet kellett ennem, úgyhogy ez a fogyókúra már nem volt jó. de szeretném újra elkezdeni. érdemes, lesz hatása, vagy felesleges? esetleg mennyit kell várnom, hogy újra elkezdhessem? fél évet? vagy mennyit?
2009. aug. 5. 13:51
 1/5 anonim ***** válasza:
hát nem tudom milyen volt a fogyókúrád, így nehéz válaszolni de szerintem egy honapot várj még:)
2009. aug. 5. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
a 90 napos diétát csináltam, be is vált, de mivel sokat mozogtam, már nem bírtam a kettőt együtt. most két hétig norbi update-t csináltam, de szeretnék visszatérni a 90 naposra, mert eddig az a legjobb, még ha nagyon éhes is voltam tőle....
2009. aug. 5. 14:06
 3/5 anonim ***** válasza:
szerintem csinld végig a 90 naposat előröl de ugy hogy nem szakitod meg mert igy nem lesz smemi értelme
2009. aug. 5. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
ja és próbálj meg mozogni de csak annyit amennyit tudzs, először mondjuk sétálj..
2009. aug. 5. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat. én mozgok eleget, mindennap biciklivel járok dolgozni (20 km oda-vissza), meg aerobik dvd-re torna szinte minden nap, meg heti 3-4 szer séta, futás, és még néha szobabicikli is. ezért nem bírtam kevés étellel, főleg mikor gyümölcs vagy zöldség napom volt. de megpróbálom újra és kevesebbet is fogok mozogni. köszönöm mégegyszer!
2009. aug. 5. 14:38

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!