Kezdőoldal » Fogyókúrák » 90 napos diéta » Szoptatásra milyen hatással...

Szoptatásra milyen hatással van a 90 napos diéta? Elkezdhetem mellette csinálni?

Figyelt kérdés
2010. júl. 16. 15:45
 1/4 anonim ***** válasza:

Dehogy csináld.Oo

Kezdj el egy normális fogyókúrát,ami nem olyan,hogy csak ez csak az,hanem a lisztet,cukrot,édességeket,kenyeret lecsökkented a minimálisra.Sok zöldség gyümölcs fehérje.

2010. júl. 16. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 Gyenes Tamás Nűnű ***** válasza:

Egyél normálisan. A szoptatás meglehetősen kalóriaigényes dolog.

Normálisan, nem pedig zabálva.

2010. júl. 16. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:

Szoptatás alatt tilos fogyózni, mert a méreganyagok a tejbe is belekerülnek, így a baba is kap belőle.

Próbálj inkább egészségesebben étkezni.

Az én lányom 19 hós és még szopik. Sajnos vagy 15 kiló jött fel rám szoptatás alatt, de egy párhónapja figyelek arra, hogy mit eszem és lement 5 kg.

Egyébként amíg az ember szoptat, a szervezete tartalékol (a rosszabb időkre) és sokaknál csak a szoptatás abbamaradása után peregnek le a kilók minden gond nélkül.

Ne feledd, a baba az első, a többiek le vannak tojva!!!

2010. júl. 17. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
köszönöm szépen a válaszokat.egyáltalán nem abálok,sőt normálisan eszek reggeli,ebéd,vacsi-6-ig.sokat iszom,nincs nasi,mégsem fogytam egy dekát sem mióta szültem.De mindegy,majd ha már nem szopizik lesz valami,nem akarok neki ártani.Valószínűleg hormonális háttere is van ennek a stabil helyzetnek.gondolom
2010. júl. 17. 18:58

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!