Kezdőoldal » Fogyókúrák » 90 napos diéta » Működhet? Sikerülhet ezzel az...

Működhet? Sikerülhet ezzel az étkezési rendszerrel?

Figyelt kérdés
Sziasztok. Én 170cm vagyok és 110kg. Nem akarok nádszál vékony lenni. Kb 85kg lenne a cél. Szerintetek ez a diéta működhet ha nem 90 napig folytatom, hanem amíg a kivánt testsúlyt el nem érem? Persze testmozgás is megy mellé. Itt csak az étkezésre célzok.
2012. okt. 8. 15:43
 1/7 anonim ***** válasza:

Látom te sem vagy maximalista, már ami a 85 kilót illeti.

Milyen étkezési rendszer?:D

2012. okt. 8. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Arra célzok, hogy hétfőn pl csak fehérje, kedden keményítő nap stb..! Persze minden mértékkel. Régebben voltam 85kg, akkor megvoltam elégedve magammal, újra 85 szeretnék lenni. Szeretnék husis maradni..de nem ennyire mint amilyen most vagyok :)))
2012. okt. 8. 16:06
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Ja, hogy 90 napos diéta, nem néztem a kategóriát.

Figyelj, már nagyon unom századszorra leírni, hogy az mekkora egy baromság, mert a szervezetnek mindennap szüksége van a fehérjére, nem csak heti 2x, blabla, de válaszadók többsége nem hitt nekem, én voltam a hülye, folytatta a 90 napost, aztán egyszer valaki írta, hogy jajj itt ajánlgatták neki a 90 napost, erre cukorbeteg és hájas lett, hiába fogyott a mérleg szerint, az csak víz és izom veszteség volt. Szóval nincs kedvem megint fél oldalig érvelni és elmagyarázni és biológiai tényekkel alátámasztani, hogy miért kéne haláltáborba küldeni aki ezt a diétát kitalálta, inkább csak belinkelem ezt az oldalt, vagy hiszel nekem, vagy nem:

shapeshifter.blog.hu az alapoldal

[link]

ezenbelül elolvasod ezt a "Kalóriaszámlálás kezdőknek" című cikket. Ez összefoglalja a diéta minden alapszabályát. Oldalt találsz recepteket, mintaétrendeket.

hajrá:]

2012. okt. 8. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Naponta egyél 5ször rendszeresen de kisebb adagokat és főleg sok zöldséget meg gyümölcsöt sovány húst. Fehér liszt cukor kizárva. Sok víz és mégtöbb mozgás. Hajrá! én szorítok.
2012. okt. 8. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:
hülyeség! a barátnőm is csinálta, fogyott, de csak izomból. a hasa ugyanúgy lógott . Szerintem, ha a kenyeret,pékárut,édességet,üdítőket elhagyod tuti jó eredményt érsz el . Én a következőt csinálom . Minden reggel eszek egy szelet fehérje kenyeret egy nagyon vékony szeret sokával . Amikor hazaérek, általában csirkét eszek, vagy főzök levest, olaj, és fűszerek nélkül, csak zöldségből..végülis főt zöldség lével . :D a csirke mellé párolt vagy nyers zöldséget, salátát. délután egy almát vagy valami gyümölcsöt, és este egy diétás fehérje shaket, edzés után :) egy hét alatt fogytam 1 kilót, edzés melett, de ez tuti hogy zsír és nem izom :) sok sikert .
2012. okt. 8. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
az elöző vagyok . azt elfelejtettem, hogy napi 2-2,5 liter víz, ha bírod, csepegetss bele egy kis citromot, a citrom segít bontani a zsírt .
2012. okt. 8. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Az a vicc, hogy a válaszadók többségével nem értünk egyet. Én kicsit mást mondok mint ők..


Kivéve, hogy bármi amit itt ajánlanak Neked, az jobb mint a 90 napos, efelől nem lehet kétség! A shapeshiftertől kezdve minden kalóriaszámolós, testépítő szálkásításon át mind jobb, mint a 90 napos!

2012. okt. 9. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!