Kezdőoldal » Fogyókúrák » 90 napos diéta » Sikerülhet-e igy fogynom és...

Sikerülhet-e igy fogynom és ha igen akkor kb mennyi idő után lesz látványos? (lent le van irva)

Figyelt kérdés
Anyukám nem engedi hogy fogyókurába kezdjek :S de én akkor is fogyni szeretnék. Ma kezdtem el . Azt találtam ki hogy nem eszek chipset,cukrot,csokit,üdítőket sem iszom és fele annyit eszek mit szoktam. A chipset,csokit, cukrot inkább zöldségre és gyümire váltom fel a cukros üdítők helyett ásványviz vagy az ásványvizet citromlével helyettesítem. Hát eddig nem mozogtam . Mindennap tornázni is fogok ma pl: 40 perc tánc,20 perc biciklizés,50 hasprés,2x5 perc ugrálókötelezés(megállás nélkül) és lépcsőztem 5 emeletet. 14 éves lány vagyok 73 kg és 168 magas. Igy fogyhatok és mikor lesz látható a fogyás?? A válaszokat előre is köszönöm.
2009. máj. 4. 17:21
 1/6 A kérdező kommentje:
az ásványvizet ciromlével helyettesítem ez ell tett irva mert az ásványvizet izesítem citrom lével és ásványvizet iszok jah és 5 után nem eszek semmit
2009. máj. 4. 17:23
 2/6 anonim ***** válasza:
jaj:D latom olyan vagy mint en:D:D csak en valamivel alacsonyabb vagyok meg 5kiloval kevesebb:D:D latom neked sem engedik a szuleid,akarcsak nekem:D enis 14vok:D:D szerintem ezzel lefogyhatsz 2honap alatt 10kilot is, egyik baratnom nem eszik este 5utan es 8het alatt fogyott 14kilot :D
2009. máj. 4. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
ha bírod, akkor szerintem két hét alatt, t 5 kg biztosan lemegy. aztán meg a többi, kicsit lassabban. sok sikert!
2009. máj. 4. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
mind a 2 válaszolónak köszönöm :D
2009. máj. 4. 17:53
 5/6 anonim ***** válasza:

És mit fogsz enni? csakzöldséget és gyümölcsöt?

Mert oké hogy zöldséget kell enni de milyet? mert simán alig van olyan amit meglehet enni inkább fözelékes van vagy csak salátát meg paprikát kell enni egésznap vagy mit?? énis szeretnék fogyni még 4-5kg már sikerült 2-3kg csak félek hgoy visszajön amikor nem akarok édeséget enni akkor tuti hoz nekem valaki:D

2009. máj. 4. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:

Szerintem nyugodtan egyél 5 után is..csak mértékkel és ne zsírosat...müzli,gyümi jöhet ilyenkor simán szerintem...Csak azért,h nehogy ne bírja a szervezeted a hirtelen váltást és belebetegedj :S Szal csak óvatosan...ha éhes vagy egyél és ne éhezz meg koplalj.. A sok mozgás jó,ha eszel is,akkor is megfog látszódni a változás:) És igyál sokat .

És nem utolsó sorba,NE vidd túlzásba...nehogy az legyen a végén,hogy még-még-még,mire már nem látod magad tisztán és anorexiás leszel :S Szal okosan,és mozogj sokat:)

És ha lefogytál,azután se kezdj öröm-zabálásba :D Mert megeshet,hogy amit lefogytál,annak a dupláját szeded vissza hirtelen :S

Majd írd meg,hogy mennyi idő alatt mennyit sikerült leadnod! :)

Hajrá:)

2009. aug. 18. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!