Kezdőoldal » Fogyókúrák » 90 napos diéta » Hogyan oldjam meg?

Hogyan oldjam meg?

Figyelt kérdés
Holnap kezdem a diétát így a karácsony és a szilveszter is beleesik. Hogyan oldjam meg, hogy hatásos maradjon a kúra. Még a karácsony rendben is lenne, de szilveszterkor baráti társasággal gyümölcsnapot tartani kész öngyilkosság. Ezen a napon az alkoholt sem igazán tudom majd kizárni.
2012. nov. 4. 15:46
 1/9 anonim válasza:
nem kell kihagynod, csak próbálj "mértéket" tartani és az ünnepek után tűzerővel folytasd a kúrát!! vagy járj el futni az ünnepek között!
2012. nov. 4. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
0%

Sehogy sem lesz hatásos a kúrád.

3 napon át szénhidrátot tömni (tészta -keméynítő, cukor - gyümölcs) ? Ne viccelj, ilyen étkezésből naponta is sok 1, hiszen az elhízásod is legnagyobbrészt a szénhidrátok miatt van.

Erre te bölcsre valló átgondolással ezt fogod tömni magadba. Én ezt átgondolnám.


Amúgy egyél húsokat és zöldséget szemét helyett, akkor le fogsz fogyni meg bizonyára az egészséged is érezhetően javulni fog.

2012. nov. 6. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim válasza:
Mi a f@szért akar mindenki fogyni. Kapálj b@szd meg, az jó fogyókúra kezdheted az én kertemben.
2012. nov. 11. 06:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
És én adok 25%-os választ :D
2012. nov. 11. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 Latin-Lover válasza:
Dugd le az ujjad, én meg tartom a fejed!!
2012. nov. 14. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:

A b@szd meg írónak üzenem,hogy rohadtul nem voltam kíváncsi a véleményére, ha ő nem szokott ehhez hasonló kérdéseket feltenni akkor mit keres a honlapon. H ÉN IS LEÍRNÁM AZT AMIT MOST RÓLAD GONDOLOK AKKOR LEHET, HOGY LEFORDULNÁL A SZÉKRŐL, DE NEM ALACSONYODOM LE A TE KIS PRIMITÍV KÁROMKODÓS SZINTEDRE! Valószínűleg egy tanulatlan kis liba vagy!

A hányós sztorira pedig csak annyit, hogy lehet te így szoktad csinálni, főleg ha jó részeg vagy de én nem vagyok bulimiás csak néhány kilótól szeretnék megszabadulni, ugyanis néhány hónapja szültem, ha ez nektek akkora problémát jelent akkor ne olvassátok el azokat a kérdéseket amelyekben szkeptikusak vagytok! Szép napot!

2012. nov. 18. 12:22
 7/9 anonim ***** válasza:

Akkor még szoptatsz. A gyermeked táplálkozása úgy 20 évig a te felelősséged lesz, ez idő alatt majdnem mindegy Te magaddal mit művelsz, mit eszel. Én szoktam feltételezni hogy mindenki egészséges és karcsú szeret lenni.


De amíg szoptatsz addig muszáj neked is egészségesen enned, mert a gyermek egészsége erős összefüggésben lesz a tieddel. Ilyenkor ami neked egészséges étel (és fogyhatsz vele) az jó a babának. Ami nem jó neked, az a babának sem!


Tehát: hús, zöldség minden nap. Gabonás, tejes cukros hüvelyes kajákat remélem el tudjátok felejteni. Hal, szalonna, tepertő, saláták mindenféle alacsony ch tartalmú zöldségek mehetnek! Anyagi függvénye van a táplálkozásnak.. de nyilván nem dohányzol és nem fogyasztasz alkoholt jelenleg, sok ember ennyi pénzt (pia cigi) ha az étkezésére fordít akkor EGÉSZSÉGESEN tudna enni! :)


Felhívom előre a figyelmedet, hogy minden ember érzékeny a gabona és tejtermékekre. A gyerekeket szigorúan elzárnám ezektől, mert áteresztőbb a belük már eleve, és sokkal könnyebben kialakulnak náluk allergiák, cukorbetegség, autoimmun betegségek mint egy felnőtt embernél. Ráadásul a sok m@jom már 4-6 hónapos korban ajánlja a gluténhoz szoktatást a lisztérzékenység elkerülése miatt CSAK HOGY a gluténhoz nem lehet hozzászokni, minél többet, minél korábban fogyasztanak annál látványosabban, erőteljesebben jelentkezhetnek tőle a betegségek.. Úgyhogy csak óvatosan, én nehéznek tartom jelenleg egy édesanya dolgát a sok téves információ és a nagy felelősség miatt.

De minden jót kívánok!!

2012. nov. 22. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Nem tudom miért gondoljátok azokat az embereket teljesen hülyének akik csupán fogyni akarnak. Képzeld nem szoptatok már hónapok óta, addig meg sem fordult a fejemben hogy fogyózzak. Annyira idegesítőek a kioktatós válaszaitok. De szerintem hagyjuk inkább az egészet. Rájöttem hogy ez oldal igazából nem a neki szánt funkcióját látja el, itt a látogatók 90%-a nem azzal foglalkozik hogy a kérdésekre normálisan válaszoljon, hanem csak kötözködik.
2012. nov. 24. 12:10
 9/9 anonim ***** válasza:

Leírtam hogyan legyetek egész életetekben egészségesek, éljetek 90-100 évig gyógyszerszedés nélkül, mit akarsz még?

Kiegészítem, fogyassz naponta 1-2g c vitamint, 3000-5000 NE d4 vitamint, és így már tényleg mindent leírtam, többet tudsz táplálkozásról mint a Földön élő emberek 70-80%-a, és jóval egészségesebb lehetsz ezáltal mint az emberek 80-90%-a!

2012. nov. 25. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!