Kezdőoldal » Fogyókúrák » 90 napos diéta » 92-kiló vagyok szerintetek mi...

92-kiló vagyok szerintetek mi lenne a legjobb fogyókúrás mód?

Figyelt kérdés
de valami olyat amivel nem kell koplalnom
2012. nov. 25. 12:41
 1/8 anonim ***** válasza:
0%
Drugs Bunny - A sárga kapszula
2012. nov. 25. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim válasza:
54%

Nem kell koplalnod, ha mondjuk csak megfelezed a napi kajabeviteled... nem egy púpos tányér kaját eszel meg, hanem csak egy kis adagot.. inkább többször kevesebbet.

És tényleg fontos a mozgás. Nemrég kezdtem a fogyókúrám, nem éhezem, futok mellette és működik!!!:)

2012. nov. 25. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Hasonlóan csinálom, mint a kettes, -11 kilónál járok már.
2012. nov. 25. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
22%
Sok zsír, fehérje, semmi kenyér, burgonya, kukorica, semmi magas keményítőtartalmú vagy cukros szemét kaja. Sok hús és zöldség, ennyi. Ha nem vagy olyan éhes, akkor nem kell sok :)
2012. nov. 25. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim válasza:
1200 kalóriás diéta nekem bejött sportolás mellett 1 hónapba szerintem simán lemegy 4 kiló és mellesleg egész jó kajákat ír a ha neten rákeresel
2012. nov. 25. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

ja.. egy 92 kilós férfiállatnak 1200 kcal.


kíváncsi vagyok milyen kajákat ír, mert ennyi kalória még húsból, zsírból és zöldségből is elég kevés, ha meg még valami krumpli, kenyér vagy hasonló fölösleges szemét is megy az étrendbe, tápanyagok nélkül csak kalóriával, akkor egy katasztrófa lesz. fogyás.. izomból?

2012. nov. 25. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 Gabesz1122 válasza:
Sticky Body
2012. dec. 1. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Én tudok egy tuti receptet,kérdés hogy mit vagy hajlandó megtenni...


Sok gyümölcs,kevés ch,tésztaféléket hanyagold,cukorból is csak annyit egyél amennyit muszáj.Heti 1 alkalommal egyél meg 1 db kis süteményt,csokit vagy amit szeretsz.Egyetlen alkalommal és csak egy kicsit!


Nem vészes a dolog,de a legtöbben hanyagolják a következő és egyben legfontosabb lépést.

Ami a következőből áll:MOZGÁS+KITARTÁS!!!!!!!!

Koplalhatsz,szedhetsz adipexet meg mindenféle mérget,ha nem mozogsz,semmit nem fogsz elérni(hosszútávon)! Menj úszni,futni,túrázni a hegyre,kerékpározni!Nem azzal kell foglalkozni,hogy az uszodában mit gondolnak rólad az emberek.Kit érdekel? Te legalább teszel azért,hogy változzon aminek változnia kell!Ne otthon ülj a gép előtt és várd a csodát a gyors fogyást ígérő csodaszerektől,mint a legtöbb ember!


A 90 napos diétát pedig sürgősen felejtsd el!

2012. dec. 13. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!