Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Mi a legjobb fogyókúrás...

Mi a legjobb fogyókúrás módszer egy 16 éves 155cm-es 65kg-os lánynak?

Figyelt kérdés
Nincs pénzünk ilyen-olyan diétára meg gyümölcsökre...
2012. ápr. 25. 14:19
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
24%
Az, ha belátja, hogy nem kövér, mivel még vagy 15 centit fog nőni 20 éves koráig, a súlya pedig nem fog változni.
2012. ápr. 25. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim válasza:
" meg gyümölcsökre..." ezt úgy hívják hogy skarlát, a C-vitamin hiány következtében a szervezet minden egyes sejtet mozgósít, "kifacsar" egy kis C-vitaminért. Szóval nem hinném hogy nincs pénzetek gyümölcsökre. Menj el futni minden nap, ne egyél 6 óra után, egyél rendszeresen, esetleg konditerembe is mehetsz mindenféle hiperszuper megmozgató géphez.
2012. ápr. 25. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
Ha még a havid se állt be tisztességesen ne akarjál fogyókúrázni mert megbszod a saját hormon meg immunrendszeredet egy életre, aztán csodálkozol majd, hogy 30 évesen miért vagy meddő, vagy miért nincs tejed.
2012. ápr. 25. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 A kérdező kommentje:
A havim 2 éve beállt... ugyanis 11 voltam mikor megjött ... ha azt mondom,hogy nincs pénzünk gyümölcsre akkor az úgy van... mellesleg ha gyümölcsre sincs pénzünk, biztos,hogy nem lesz pénzünk kondibérletre sem....
2012. ápr. 25. 14:56
 5/16 anonim ***** válasza:
Mi az, hogy nincs pénzetek gyümölcsre? Valamit csak eszel, nem? Akkor arra van pénzetek? Na ahelyett kellene gyümölcsöt venni, vagy zöldséget, az olcsóbb. Hanyagold a cukros, fehérlisztes kajákat, és egyél helyettük minél több zöldséget-gyümölcsöt. Az egészséges étrenden sokat lehet ám spórolni, mert nem leszel beteg, így nem kell kezelésekre, gyógyszerre pénzt költeni.
2012. ápr. 25. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 A kérdező kommentje:
Nem ugyanaz az áruk... ugyanis anya 100Ft-ért vesz egy csomag tésztát és még 100ért egy szószt rá... Ebből 4-en megebédelünk... márpedig nem hiszem,hogy 4 főre elég gyümölcsöt tudnánk venni 200- Ft-ből...
2012. ápr. 25. 15:06
 7/16 anonim ***** válasza:
69%
kb ugyanígy voltam vele, csak én 160cm, 69kg voltam és 17 éves vagyok. ugyanígy nincs pénz gyümölcsökre se kondibérletre, sem egyéb "luxuscikkre". én azt mondom, hogy próbáld meg azt, hogy a reggelt egy zöld teával kezded, mindenféle ízesítés nélkül. az nem olyan drága, és sokáig tart :) ez ugye gyorsítja az anyagcserét, és van benne egy kis koffein is. én személy szerint reggelizni nem szoktam, de ha te nem bírod ki anélkül, akkor esetleg egy pirítóst ehetsz. délután suli után ettem mindig, ami volt itthon, abból egy közepes adagot, jól megrágva minden falatot. úgymond vacsira már valami könnyebbet, mondjuk 3 tojásból rántottát. és egésznap próbáltam minél több vizet inni. és még, hogy ne igyál szénsavas, cukros üdítőket, gyorskajákat és a csokikat is próbáld kerülni, és a tésztát,kenyeret, és a krumpli beviteled is csökkentsd jóval. ezek neked is hatásosak lehetnek. ami még fontos, hogy lefekvés előtt 2-3 órával nem szabad enni, mert akkor a szervezeted alvás helyett az emésztéssel lesz elfoglalva. mozogni tudsz bármilyen segédeszköz nélkül, mondjuk estefele fél-1 óra futás, pár hasprés(nem felülés, mert az rossz hatással van a gerincre), ezek után nyújtás az izomláz elkerülése érdekében. nekem ezzel 2 hónap alatt ment le 6 kiló. sok sikert! :)
2012. ápr. 25. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 A kérdező kommentje:
7-es válaszoló nagyon szépen köszönöm :)
2012. ápr. 25. 15:16
 9/16 anonim ***** válasza:
Netre van pénz?
2012. ápr. 25. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 A kérdező kommentje:
Igen van.... mivel a net kell a tanuláshoz stb. ..
2012. ápr. 25. 23:07
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!