Kezdőoldal » Fogyókúrák » 90 napos diéta » Arcomra nagyon meghíztam?...

Arcomra nagyon meghíztam? Abból hogyan tudok fogyni, mármint arcból könnyű?

Figyelt kérdés

Az arcomra híztam de nagyon. Ki szélesedet az arcom

elvagyok pofásodva...nagy tokám lett....és ha mosolygok

még szélesebb a pofám :(:(:( hogyan foggyak onnan!?

mennyi időn belül lehet leghamarabb ezt elérni? :(


2012. dec. 3. 22:07
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
40%

Sok kenyeret, tejtermékeket, lisztet, krumplit eszel?

Ez elsődleges fontosságú. Ha igen, akkor ezen tudsz változtatni. De amúgy helyi fogyás nincs, csak késsel.

2012. dec. 3. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
42%

a toka és a megpofásodás a magas testzsír egyértelmű jele.

szóval ha kamuzol ha nem,máshová is zsírosodtál.

ebből meg adódik,ha a testzsír általánosan csökken,nem helyileg.

az meg,hogy mennyi idő alatt vakarsz le magadról mondjuk 10% testzsírt,az sok mindentől függ.

pl személyi edzővel,grammra kiszámolt és időre megevett étrenddel,fél év alatt új ember lehetnél.

hozzáértés nélkül,lustán,meg ügyeskedhetsz,de nem lesz eredmény.

olvass,szerezz hozzáértést,vagy fizesd meg a tudást.

2012. dec. 3. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
18%
Arcból a legkönnyebb fogyni. Mármint nekem onnan nagyon könnyen jött le. Máshol még van egy csomó, de csak arcról meg egész testfelépítésről mindig kevesebbnek tippelnek :D
2012. dec. 3. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:

Kenyeret...tészta féléket egyáltalán nem eszek. 15 lány vagyok. 161

cm és 65 kg ez sok. A fenekem a combom...de

legjobban az arcom híztott. Holnaptol csak gyümölcsöt, zöldséget ennek

pl mandarint , narancsot...meg paradicsot...meg melette

gyógytornázom nekem csak azt lehet. És már akkor ennék ha

éhes lennék. A cras...az a bundás mogyorú nagyon

hízlal mert azt napi színten eszem baconns bunda?

2012. dec. 3. 22:22
 5/12 anonim ***** válasza:
46%

Ezt az utolsó baconns mogyorós bundsá dolgot írd le kérlek újra, mert fontos lehet de én nem értettem mit akarsz írni.


A gyümölcsökkel csak mértékkel, napi 1 almánál több gyümölcscukor nem kell. A fruktóz inzulin rezisztenciát okoz, abszolút a fogyás ellensége.


Próbáld ki a paradicsomot, de ne gyümölccsel hanem húsokkal. Sonka kolbász csirkemell zöldségekkel :)


.

.

Tejtermékekkel hogy állsz?

2012. dec. 3. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
80%

honnan a büdös fenéből jött ez,hogy ha vki diétázik,akkor a legalapabb kaját veszi ki elsőnek,a húst?

ha nem eszel húst kicsim,akkor megplöttyedsz.

puha testű vizenyő leszel.

szóval minden más csak másodrendű,de a fehérje nem hagyható ki.

2012. dec. 3. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
73%
Szerintem az a befűszerezett (bundázott?) pörkölt mogyoró akar lenni, rágcsálnivaló. Azért nem kár.
2012. dec. 4. 00:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

Azért tényleg nem.


Lehet enni, csipegetni ezt azt, de ne ilyen ócskuszt :)

Kesu dió, dió, mandula, bokros mogyoró, napraforgó mag.. bár aszalt gyümölcs de a mazsola, aszalt szilva is mehet. De bundázott (lisztes) aromás földimogyoró, a mai beteg világban kicsit luxus, de nem az ára miatt :D

2012. dec. 4. 00:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 30BananasADay ***** válasza:
46%

Ha nem híztál sokat akkor ez lehet víz is.Ha sót eszel a tested nem engedi a vizet távozni és az zsírnak nézhet ki.Én 100%ban kizártam a sót és már félek hogy a karomon kiálló ereket egyszer megsértem, mert túlságosan nyíltan vannak a felszínen. :)


Ha szeretnél löttyedt vizes lenni edd nyugodtan a sót.És a sok fehérjét is, az is nagyon fontos, hiába csak 5% az anyatej fehérjetartalma.Biztos többre van szükségünk, mert... mert ezt mondta a hús és tejipar. :D

2012. dec. 4. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
100%
Sóra is szükség van, csak mértékkel, az idegrendszerünk működéséhez elengedhetetlen a só, Na-K pumpa nem tud rendesen működni, lassú az ingerületek továbbítása. Magas a testzsír%-od, hiába nem vagy túlsúlyos, legalábbis a mérleg szerint. Sok műsor volt már róla, hogy egy amerikai focit játszó debella állat, aki kövérnek néz ki, valójában soványabb, mint a legtöbb 80kg-os semmit sem sportoló férfi, mert a testzsírja alacsonyabb és nincsenek zsigeri zsírjai.
2012. dec. 4. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!