Kezdőoldal » Fogyókúrák » 90 napos diéta » Milyen fogyókúrát javasoltok?...

Milyen fogyókúrát javasoltok? Mi lenne a legjobb számomra? 16,5 éves; 174 cm magas és 75 kg-os srác vagyok.

Figyelt kérdés
2012. dec. 27. 00:35
 1/10 lexipadre válasza:
Miért kéne fogyókúrázni?Növésben vagy még.De azért vigyázz,nehogy úgy járj mint én.41 évesen 186cm magasan 120kg vagyok.Nagyon nehéz most fogynom.Ha vissza mehetnék az időbe,jól pofán csapnám magam hogy szokjak le a cukros üditőkről.
2012. dec. 27. 01:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim válasza:
SPORT, mozgás minden mennyiségben!
2012. dec. 27. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 Furjadék* válasza:
kardios sportok.box, hasonlok.
2012. dec. 28. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 Citation válasza:

A korodhoz képest frankón meglódultál, már ami a magasságodat illeti. Ámbár a súlyod szerintem a magasságod függvényében nem eget rengető. Még.

Mind ezek mellett, illetve a korodra való tekintettel nyomás sportolni. Ja és itt nem a sakkra gondolok.

2012. dec. 29. 01:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim válasza:
Utolsó: nem is olyan magas. A mi osztályunkba utolsó lenne a torna sorban. Én pl 15 évesen vagyok 184
2012. dec. 29. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim válasza:
Fiatalúr! Tudod mekkora a magassághoz való ideális testsúly? A magasságodból vonj le 100-at - a te esetedben ez 174-100 -és meg is kaptad az ideális testsúlyodat! Ez 74 kilogramm!! A fene vinné el! 1 azaz egy egész kiló túlsúly van rajtad!!!!! (Nálam ez 175cm és 70 kiló. Nekem viszont fel kell szednem min. 5 kilót. Akkor lesz meg a "versenysúlyom"!
2012. dec. 29. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 Jászay András válasza:
Én úgy tudom, a testmagasság mínusz 100 a normál súly. Ha ebből leveszel még 10%-ot, az az ideális súly. (Kérdés, kinek...)
2012. dec. 30. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim válasza:
Ne fogyókúrázz, inkább csak figyelj oda, mit és mennyit eszel. Kerüld a gyorskaját, cukros üdítőket (100%-os gyümölcsleveket is beleértve!!!),finomított cukrot, lisztet, ezeket tartalmazó ételeket, helyette használj xilitet,fogyassz teljes kiőrlésű rozslisztből készült ételeket, sok gyümölcsöt, zöldséget és igyál napi legalább 2 liter tiszta szénsavmentes ásványvizet! Ez utóbbi még a pattanásokkal szemben is hatékony ;) A rendszeres testmozgás is fontos, de ne vidd túlzásba,a helyes táplálkozás és a mértékletesség lényegesebb. Sportból válassz olyat, amit hosszú távon is tudsz örömmel és rendszeresen csinálni.
2012. dec. 31. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Xlilit? Remek, az összes értesítő szer káros és egyesek rák keltő. Használj cukorra úgy mit egy normális ember :) kaveba, teaba. Azt szokták mondani törekedj arra h NULLA sót és cukrot egyél meg és akkor az ideais mennyiség be is kerül.

Mivel lehetetlen elkerülni ezeket... :) ha felesleesen nem eszel akkor minddnbol kb elég lesz.


Ja és olvasó utánna a testtömeg indexnek. Szamold ki neked mennyi.

2013. jan. 2. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Fenti vagyok:

Bocs a sok írás hibáért... csak telorol írtam és T9 néha hülyeséget ír

2013. jan. 2. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!