Kezdőoldal » Fogyókúrák » 90 napos diéta » Váltóműszakban dolgozom....

Váltóműszakban dolgozom. Amikor éjszakás vagyok, akkor a reggeli-ebéd vacsorát hogy értesem? Úgy ahogy mindenki, reggel, délben és este?

Figyelt kérdés
Mert ugye, ha én ilyenkor reggelizem, azt lefekvés előtt teszem.
2008. jún. 4. 15:51
 1/2 anonim ***** válasza:

én is dolgoztam éjszakás nappolas müszakban, és fogyoztam is közben.

én este 6-reggel 6-ig dolgoztam.

éjszakát képtelenség kaja nélkül kibírni, normálisan én délután 4-kor kelltem ekkor valami gyümit ettem, aztán kb 7-8 körül (attol függ mennyi meló volt, mi ügyfélszolgálatosok voltunk, így akkor mentük szünetre mikor akartunk, ha nem volt annyi meló) ekkor ettem meleget mert egy éjszakát átmelózni kellett azért az energia a fentmaradáshoz, aztán kb 1-3 között meg valami hideg de fogyókúrásat, és reggel mikor haza értem egy light joghurt stb. azt vettem észre hogy az éjszakázáshoz sok energia kell.

2008. jún. 4. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Én is 3műszak mellett csináltam a 90napost,mikor du felkelsz,ha kávézol igyál egy kávét,ha tejjel iszod várj1-1,5órát,majd gyümi,aztán mielőtt elindulsz,vagy én fél7körül szoktam ebédelni,éjjel meg vacsorázok,amikor éhes leszek,kb2körül.Nem szoktam enni lefekvés előtt.Kitartás!Nem könnyű műszakonként átállítani a szervezeted amúgy sem,pláne ha diétázol!
2008. jún. 7. 06:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!