Kezdőoldal » Fogyókúrák » 90 napos diéta » Nekem is lehet?

Nekem is lehet?

Figyelt kérdés
Én 13 éves vagyok és szeretném én is elkezdeni anyával együtt a 90 napos diétát..de nekem is lehet attól hogy még "gyerek" vagyok ?!

2013. febr. 24. 13:14
 1/10 anonim ***** válasza:
13 évesen ne diétázz. A 90 napos egyébként sem a legjobb választás.
2013. febr. 24. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

mi lenne, ha 90 napos szar helyett elmennétek anyáddal heti 2-3× 1 órát az edzőterembe?


még az is lehet, hogy ingyen is el tudtok menni, ha anyukád olyan helyen dolgozik, ahol a cafetéria-keretben benne van heti 2 sportolási lehetőség a szerződött partnereknél

2013. febr. 24. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Heti 5x futunk(kb.15percet-ezt fokozatosan növeljük..) miután futottunk még utána hasizom,comb fenék stb..csak mellé gondoltunk diétát..igazából eddig is viszonylag egészségesen étkezünk disznóhúst nagyon ritkán eszünk inkább csirkét rozskenyeret eszünk de azt is csak reggelire inkább (a suli miatt).. De sok rosszat hallottunk a 90 napos diétáról is már nem hiszem hogy valóban megcsináljuk..
2013. febr. 24. 13:43
 4/10 anonim ***** válasza:
0%
A 90 napos diéta baromság!
2013. febr. 24. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
ha heti 5× futtok, akkor legyetek türelmesek, ha nem zabálás van a sport után, hanem normális étrend, akkor lesz eredménye hamar, nem kell semmiféle extra diéta, pláne nem 90 napos szarság
2013. febr. 24. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Aki eddig normálisan evett, csak többet mint kellett volna, annak tényleg nem ajánlott a 90 napos. Neki elég annyi, ha visszafogja a zabálást. Ha valaki azért hízott, mert egész nap otthon ült, ő se 90 naposozzon, hanem emelje fel a fenekét és tornázzon. Egyébként a 15 perc futás az semmi. Én reggel szoktam 15 percet futni a buszhoz nehéz táskával, mégsem számítom bele a napi mozgásba. Menjetek el edzőterembe, uszodába, zumbázni, vagy vannak azok a Norbi meg Réka, meg sorolhatnám még DVD-k, azokra tornázzatok. A 90 napos édesanyádnak még elmenne, de te még fejlődésben vagy. Mellesleg, ha mindketten kövérek vagytok, az azt jelenti, hogy anyukád(már elnézést) de nem tud főzni. Mármint egészséges ételeket biztos nem, vagy ha mégis, akkor meg nagyon eltúlozza a mennyiséget.
2013. febr. 24. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Ha sz@rság, akkor nekem miért ajánlotta a háziorvosom a 90 napos diétát????
2013. febr. 24. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Szerinted minden háziorvos ért a fogyáshoz? Elég szégyen és baj, de nem.
2013. febr. 24. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
"Ha sz@rság, akkor nekem miért ajánlotta a háziorvosom a 90 napos diétát????" attól még, hogy valaki orvos, nem biztos, hogy nem hülye
2013. febr. 24. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
igazából nem eszünk sokat, és húsnak csak csirkemell 6-után már szinte semmit és feleslegnek is kb 5 kiló van rajtunk ami igazán nem "túlsúly" csak nem érezzük magunkat jól a bőrünkbe..De igazából ez a 90 napos diéta csak egy ötlet volt..de végülis nem fogjuk megcsinálni és a 15 percfutáshoz visszatérve mondtam h minden nap egyre többet tehát úgy naponta 1 órát tornázunk eddig én 8 kilót fogytam..:D
2013. febr. 24. 18:34

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!