Kezdőoldal » Fogyókúrák » 90 napos diéta » Ha gyumolcs napon ossze...

Ha gyumolcs napon ossze akarom turmixolni a gyumolcsoket, akkor tehetek bele tejet?

Figyelt kérdés

2013. ápr. 13. 13:39
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
90%

Miután a 90 napos diéta a különféle tápanyagok szétválasztására épül, így a gyümölcsnapba fogyasztott tej (fehérje) keresztbe tesz neki.

(hogy amúgy mit gondolok róla, az más téma, és nem is volt kérdés)

2013. ápr. 13. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Júdós lány, 600 milliószor jobb tanácsot kapnál tőlem is, csak kérdezz rá. Komolyan. De még az edződtől is!
2013. ápr. 13. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim válasza:
0%
Kötelező!
2013. ápr. 15. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
0%
Amíg felhizlaltad magad, eszedbe se jutott ilyesmit kérdezni. Most meg egy kiflicsücskön agonizálsz.
2013. ápr. 15. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim válasza:
Nem tehetsz bele sajna.
2013. ápr. 16. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
69%

Az ugye fel sem merült senkiben, hogy a tejnek szinte semmi fehérjetartalma nincs? Ez is csak egy baromság, büdös parasztok találták ki, mert hogy a színe fehér, és akkor biztos fehérje van benne.


Megmondom mi van a tejben: tejcukor, ami semmire nem jó, csak zsírosít. Ráadásul szénhidrát. Emellett tejzsír, ami kb ugyan ez. Meg még egy rakás állati hormon, mivel a tej a BORJÚ tápláléka, nem az emberé. Semmiféle diétában nem lenne szabad tejet inni.


Bár ez a 90 napos agymenés akkora egy népbutító förmedvény, akkora egy szellemi kútmérgezés, hogy én már semmin sem lepődök meg...


[link]

2013. ápr. 16. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
felhiztam? jo tudni:DDDD ki mondta, hogy kover vagyok? 59 kg vagyok, 168 cm es az a suly nem zsir, hanem izom, csak mondom..:) a normalis valaszolok nak koszonom:)
2013. ápr. 17. 17:38
 8/11 anonim ***** válasza:

Ha nincs rajtad zsír, akkor meg miért akarsz fogyni? Ha csak izom van rajtad, és minimális a testzsírod, akkor az azt jelenti, hogy iszonyat jól nézel ki, és hozzád hasonló csajt akar az összes pasi. Az ÖSSZES!


Vagy te csak a barátnőidnek akarsz keménykedni, hogy mennyire kevés a súlyod? A súly számít, a kinézet meg nem? Milyen elbaszott szokás ez?

2013. ápr. 17. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim válasza:
Tegyél bele! edzés elötti formulákhoz nem szabad szinte csak a tej!
2013. ápr. 17. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim válasza:

[link]


igyad.

2013. ápr. 18. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!