Kezdőoldal » Fogyókúrák » 90 napos diéta » Diétázni szeretnék (muszaly)...

Diétázni szeretnék (muszaly) csak az a gond hogy a gyumolcsoket nem szeretem csak a narancsot, mandarint, kiwit. Hogy diétázzak?

Figyelt kérdés
2008. máj. 22. 18:14
 1/5 anonim ***** válasza:
Szerintem edd a narancsot, a mandarint és a kiwit. Én 1-2 darabot eszem délelőtt, gyümi napon 4-5 db-ot egész nap és sok vizet.
2008. máj. 22. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

szia

Hát elmondom én neked hogy hogy lehet hatásos fogyást elérni!

Amit én most csinálok elég egyszerű csak akarat kell hozzá!

Rendesen eszek reggelit pl:szendvicset vagy vmi pékárut!

Ebédet meg rendesen főtt ételt!És ebéd utána már nem is eszek semmit se, ha nagyon megnéhezek akkor eszek egy kis gyümölcsöt...és ahogy irtad mivel nem szereted nagyon a gyümölcsöt ezért ugye edd azt amelyiket szereted!

Nálam 2nap alatt lemegye egy kg ezzel a diétával!De ez persze anyagcsere függő!:)

2008. máj. 22. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
*1kg
2008. máj. 22. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

kezdésnek muszáj és nem muszály :DDD


amúgy nézz körül az egyéb kérdések topicban, már egyől az elején választ kapsz hogyan diétázz!!!

2008. máj. 24. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
53%

szia

Hát elmondom én neked hogy hogy lehet hatásos fogyást elérni!

Amit én csinálok most az elég egyszerű még agy sem kell hozzá!

Rendesen eszek reggelit pl: melegszendvicset hat tojás zsírjával ráütve vagy pizzás csigát, vaniliás-meggyes rácsost vagy 30 deka fornettit!

Ebédet meg rendesen főtt ételt pörkölt, bőrében kirántott disznó zsíros kromplival, pacal téglazsírral, tőtöttkáposzta egy fél kiló kenyérrel!És ebéd után már nem is eszek semmit se, megyek pakolom a páncélszekrényt ágyat mivel hórukkosember vagyok... és ahogy írtad mivel nem szereted nagyon a gyümölcsöt ezért ugye egyél inkább tenger GYÜMÖLCSEI PIZZÁT vagy diótortát!

Nálam két hónap alatt lemegy 1 kiló ezzel a diétával de csak akkor ha indulok erősemberbe is!:)

2008. júl. 8. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!