Kezdőoldal » Fogyókúrák » 90 napos diéta » Ti használtok ilyen fogyasztó...

Ti használtok ilyen fogyasztó szereket? Jó tesz vagy nem?

Figyelt kérdés
ha igen akkkor mondjátok meg a nevét és hogy hol és mennyibe kerül légyszives

2013. ápr. 17. 15:59
 1/6 anonim ***** válasza:
Károsak az egészségre.
2013. ápr. 18. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:
Herbalife, nekem -6 kg 2 hónap alatt..:) 61-ről 55-re :D
2013. ápr. 19. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
hol vetted ? és mennyibe kerül?
2013. ápr. 20. 19:05
 4/6 anonim válasza:
inkabb sportolj ezek a szerek csak a penzt szedik es nem hasznalnak semmit.
2013. máj. 5. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Felesleges. Jó diétával szépen fokozatosan lehet fogyni havi 2-4 kg között.
2013. máj. 26. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:

Igen igen.. Általános tudnivaló, hogy amitől fogysz és pénzbe kerül, az káros.. Persze..


Én, mivel nagyon zavart az a néhány plusz kiló, sokszor lefogytam koplalással, mozgással, diétákkal.. Mindig vissza jött utána.. Aztán ráakadtam a Herbalife-ra, amit kipróbáltam, lement rólam minden felesleg, és kb. 2 hónapja már 55 kg vagyok, természetesen mozgok, heti 3 órát zumbázok, 2 tornaóra, +otthoni edzések, séta futás stb. (a Herbalife-ra keress rá az interneten ha gondolod, ott mindent megtalálsz róla.:)


-ezt nem azért írtam, hogy mindenki evvel fogyjon, csak a kérdésre válaszoltam.Én használtam "fogyasztószereket" (de ezt inkább természetes anyagokból készült étrend kiegészítőnek hívnám), és nekem bevált, jót tett.

2013. jún. 9. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!