Kezdőoldal » Fogyókúrák » 90 napos diéta » Ehetek keményítőnapon puffaszt...

Ehetek keményítőnapon puffasztott rizst?

Figyelt kérdés
2009. okt. 5. 18:29
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
0%

Látod, ez a baj, hogy elkezdtek ilyen baromság-diétákat, és közben lövésed nincs, hogy mi az a keményítő.

Nem egy ilyen sorstársad jött kétségbeesve hozzám, hogy csináljak valamit vele, mert már járni sincs ereje és mégsem tud zsírt leadni . (Személyi edző vagyok, azért)

Majd ha Te is eljutottál erre a magasabb értelmi szintre, akkor keress egy edzőt, aki helyrehozza az elcseszett emésztésedet és segít valóban lefogyni.


Addig is egyél pufirízst

(megsúgom, a pufirízs glikémiás indexe, magában fogyasztva a kristálycukoréval egyenlő)

2009. okt. 6. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
7%
Teljes mértékben támogatom az elöttem szólót!
2009. okt. 6. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim válasza:

Gazdag keményítőtartalmú növények például a burgonya, a kukorica és a rizs. Tehát eheted, ha te szereted.

Biztos vagyok benne, hogy mozogsz is mellette, de az nem elég a biztos fogyáshoz. Kitartás!!! Sikerülni fog személyi edző nélkül is!!!!!

2009. okt. 7. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim válasza:

Szülés után maradt rajtam 10kg és az alakom nem a régi. Gondoltam ha vége a szoptatásnak felkeresek egy termet és edzőt fogadok. Mert ugye fogyással csak "össze esik" a test puha marad. De sajnos a személyi edzők szemtelenül drágák.

Addig is sajnos maradok ezen az alacsony értelmi szinten. edző első válaszoló

2009. okt. 7. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:
Nem hinném, hogy egy személyi edzővel sokra mennék. Talán nem kellene égig érő árért edzeni az embereket, és nem lennének ilyen "alacsony szint"-en, mint ahogyan én is ugyebár...Mellesleg 11 kilót adtam le eddig, és még sok idő van hátra. Meg is látszik, főleg hogy mellette tornázom is. Úgyhogy, amíg nem lesz olyan edző, aki korrekt árért foglalkozna velem, vagy a hozzám hasonlóakkal, addig kösz de nincs szükségem rá.
2009. okt. 7. 17:26
 6/14 anonim ***** válasza:
0%

Nem feltétlenül drágák.

Ez a helytől függ inkább, nem az edzőtől. Persze egy divatos helyen egy felkapott edző drága, de aki nem feltétlen ragaszkodik a "nagy nevű" termekhez, az olcsón is megúszhatja. Ez az árkülönbség a teremnek leadott százalékból adódik, amit az edzőknek le kell adniuk.

Én például úgy oldottam ezt meg, hogy egy vasat nem adok le, cserébe ingyen ellátom a teremedzői feladatokat és kiszolgálom a vendégeket.

Így nálam akár 1500 alatt kijön egy alkalom (tízesbérlet esetén) és ebben a terembelépő benne van.

Akinek ez sok, és nem ér meg ennyit az egészsége, az vegyen inkább mc'donalds -menüt ennyiért....

Ja és igényes teremről van szó, központi, jól megközelíthető helyen, valamint a táplálkozási tanácsadás, konzultációs lehetőségek is az árban foglaltatnak.

2009. okt. 7. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim válasza:
Bizonyám, akinek nem ér meg ennyit hogy végre futógépen futhat mert neki nemjó a természet vagy akármilyen futópálya, vagy inkább jobb a szobabicikli mint a sima az bizony menjen mcdonaldsba és dögöljön meg? Ez aztán az igazi hozzáállás. Nem mondom hogy parasztvakítás, de azért nem kellenek az ilyen fajta önreklámok.
2009. okt. 8. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:

Elmondom neked, hogy jobb a futógép, mint a természetben futás, főleg annak aki hosszú távon gondolkodik és az ízületeit nem akarja tönkretenni.

Egy 100 kiló feletti (akár izmos akár elhízott) személynek például nem is szabadna futnia, gondolj bele milyen ütéseket kapnak a térd és a boka ízületei.

A futógépet lehet emelkedőre állítani, gyaloglás céljából, ami ízületkímélő. Különböző programok vannak, amiket a természetben nem tudsz utánozni.

És sorolhatnám az előnyeit....

A parasztvakításról meg kérdezd azokat, akiket edzettem, vagy akár más teremben edzették őket, és így maradéktalanul elérték a céljukat, sőt még pénzt is takarítottak meg.

Az ide kérdéseket feltevők többsége 10x többet költ "csodaszerekre", és tényleges "parasztvakítás" kiegészítőkre, mint amibe egy edző kerülne.

Példa:

Én árulok a teremben táplálékkiegészítőket, köztük zsírégetőket. Veszik is sokan.

De a klienseimet lebeszélem ezekről és elmondom, hogy mit kell tenniük (enniük) a céljuk elérése érdekében.

Az információt és a személyes törődést kell megfizetni, de még mindíg jobb, mint ha haszontalan "csodaszerekre" költené a pénzt.

Aki pedig úgy gondolja, hogy ő egyedül okosabb, mint én, -aki ezt tanultam és folyamatosan ezzel foglalkozom- na annak meg eladom a zsírégető tablettát.....

(és az ilyeneken SAJNOS több pénzt keresek, mint az okosabb klienseimen)

2009. okt. 8. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:

....és ha valaki netán úgy gondolja, hogy ez nem tisztességes a részemről, annak csak annyit:

Mindenkinek joga van hülyének lenni.

2009. okt. 8. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim válasza:
Emellett joga van mindenkinek ezt kihasználni. Nem győztél meg a futópaddal. Ha nem szabad futni csak gyalogolni(mert az ízületkímélő) akkor azt miért nem lehet a természetben? Ha pedig valaki az emelkedőt hiányolja akkor pedig elmehet kirándulni akár családdal. Én még mindig jobban pártolom a friss levegőn történő mozgást (legyen az futás, gyaloglás, foci stbstb), mintha valaki több ezer forintot ad ki csak azért, hogy ugyanezt egy zárt teremben végezhesse ahol nemritkán vagy izzadtság vagy sportkrém szag terjeng. Érdekelne hogy mi az a mozgás amit nem lehet egészségesebb (és akár költségkímélőbb) formában űzni mint a teremben.
2009. okt. 8. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!