Kezdőoldal » Fogyókúrák » 90 napos diéta » Ehetek keményítőnapon puffaszt...

Ehetek keményítőnapon puffasztott rizst?

Figyelt kérdés
2009. okt. 5. 18:29
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:

Én nem mondtam, hogy a szabadban mozgás az rossz.

De legtöbben súlyzós edzés után kardióznak a teremben, mivel nincs külön idejük hetente 3-4 x a természetben mászkálni. (persze lehet ettől még, hogy hétvégente azt is teszik)

Ha neked jobban bejön, akkor ám legyen. Nem célom meggyőzni senkit. Én azt szoktam mondani, hogy ha valaki már meghozta a döntést és elhatározta magát a sportolást illetően, csak akkor forduljon hozzám, mert nekem nincs kapacitásom az emberek meggyőzésére. Én azokért az emberekért és az ő eredményeikért felelek, akik rám bízzák magukat... más:

A természetben való "olcsó" futáshoz:


Legelősször is vegyél egy jó futócipőt, feltéve ha szükséged van még az ízületeidre. (megúszod 30ezerből, akciósan). Egy jó jogging ruha sem árt, főleg télen.

Itt nem írok árat, mert a csillagos ég a határ...

Ha speciális céljaid vannak, kell egy jó Polar óra jeladóval (pulzusmérő) és egy lépésszámláló is.

Nem is megyek bele jobban, mert így is nagyon eltértünk a tárgytól.

Amúgy is minden mozgásforma jobb, mint a semmi ugyebár.

2009. okt. 8. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
Te az a személyi edző vagy aki már sok kérdésre nagyon OKOS "személyi edző válaszokat" adott? Kevés a személyesen edzett ember személyi összegért? Bánt, hogy valaki nélküled is sikert ér el? Bánt, hogy gyümölcsöt és más élelmiszert vásárol a te személyi fizetésed helyett? Miért bántod a diétázókat? Mindenki maga dönti el, hogy mit akar: diétázni vagy sok "személyi edző forintot" fizetni neked!!!!!!!!!
2009. nov. 5. 00:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:

Válasz utolsónak:


Mint már említettem, abszolút nem foglalkozom emberek meggyőzésével.

Én senkit sem győzködök, hogy mire van szüksége, bár én tisztában vagyok vele. Természetesen ha valaki segítséget szeretne kapni a kitűzött céljai eléréséhez, azt pénzért kapja.

Mint bármi mást is a világban. Én is fizetek a vízvezeték-szerelőnek, a fodrásznak, és sorolhatnám....

És persze a fodrász sem beszél rá hogy szükségem van rá, hanem magamtól ELHATÁROZOM, és elmegyek.

És a fodrász sem kap agyérgörcsöt, ha sok ápolatlan, zsíroshajú embert lát az utcán.

Hidd el, én is pont lesz@rom, hogy XY-nak sikerül -e lefogynia vagy nem.

Engem csak KIZÁRÓLAG a fizető klienseim és az ő eredményeik érdekelnek, amit én GARANTÁLOK nekik.

Ők örülnek -én örülök - mi kell még?

:-)


Itt a kérdésre, -remélem nem bánod- pedig válaszoltam, leírtam a tényeket, amivel kár is vitatkozni. (persze lehet, de minek)

2009. nov. 6. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 danory válasza:
Azért az nagyon nagy, hogy a válasz helyett itt veszekedtek, mint az óvodások! :)
2017. okt. 10. 07:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!