Kezdőoldal » Fogyókúrák » 90 napos diéta » Hogyan is kell alkalmazni az...

Hogyan is kell alkalmazni az alma ecetet?

Figyelt kérdés
Vettem ma alma ecetet, tudom hogy ettől nem lehet fogyni csak az étvágyat csökkenti. Az lenne a kérdésem hogy evés elött vagy után kell inni?(mármint egy evőkanállal 2dl vízben feloldani)
2009. okt. 12. 16:04
 1/7 anonim ***** válasza:
Evés előtt, naponta kétszer!
2009. okt. 12. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
55%
Kipróbáltam én is étvágycsökkentésre az almaecetet,de semmi változást nem vettem észre,ja és még nagyon vacak íze is van,azóta inkább kaparós sorsjegyet veszek a pénzen.
2009. okt. 12. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
én tettem ásványvízbe, és egész nap iszogattam. nem árt, sőt! az étvágyam kicsit csökkent, de a bőröm megszépült, és lement rólam a felesleges víz. nem mértem, csak úgy szemre, de kb. 30 ml/1,5 l
2009. okt. 12. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
hát nekem teljesen elment az étvágyam de mivel tudtam hogy alig ettem még ma valamit ettem!
2009. okt. 12. 17:22
 5/7 anonim válasza:
Az almaecetet evés előtt kell meginni: 2 evőkanál almaecet 1,5-2 dl víz arányban. Nagyon rossz íze van, de megéri, mert a hatása rendkívüli. Egyrészt csökkenti az étvágyat, másrészt zsírégető és fertőtlenítő hatása is van. Én egy gyomorrontás után próbáltam ki, húsz perc után elmúlt a szédülés és minden ami egy gyomorrontással jár. Azóta rendszeresen iszom minden reggel egy pohár almaecetes vízzel kezdem a napom. Ha fogyni szeretne akkor minden étkezés előtt meg kell inni egy pohárral, így érvényesül a zsírégető hatása. Csak ajánlani tudom mindenkinek.
2009. okt. 15. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
Lehet kapni a DM-ben saját márkás almaecet kapszulát, nem is túl drága. Szerintem nagyon jó megoldás, nem kell az ízével szenvedni.
2009. okt. 19. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Ha tönkre akarod tenni a gyomrod, akkor igyál belőle jó sokat. Mi lenne ha inkább ingyen egy kis AKARATERŐT vásárolnál?
2009. nov. 5. 00:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!