Kezdőoldal » Fogyókúrák » 90 napos diéta » Jo volt igy a szenhidratnapom?...

Jo volt igy a szenhidratnapom? Reggeli:1 alma ebed:egy pizza (300 g) a fele volt rajta 2 szalami rem nem olyan nagy baj vacsi:nudli

Figyelt kérdés
2011. jan. 13. 13:30
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:

Nem tudom, hogy mit értesz szénhidrátnap alatt, mert laikus vagyok a kérdésben, de így elsőre is látom, hogy nem jó időpontokban vitted be ezt a rengeteg szénhidrátot.

Reggelire nyugodtan ehetted volna pl. a nudlit, illetőleg más egyéb magasabb CH-tartalmú kajákat, mert azoknak így van idejük felszívódni, de ha vacsira eszed, akkor max jól eltelsz vele, éjszaka feldolgozza a szervezeted, de a felesleges tápanyag lerakódik a szervezetedbe.

Én kevesellem a napi érkezések számát is, többször egyél keveset, ne egyszerre sokat, mert csak lassítod vele az anyagcserédet, mert a köztes időszakokban koplal a szervezeted.

Tarts reggelit, tízórait, ebédet, uzsonnát és vacsorát.

2011. jan. 13. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:

* napi étkezések

:))

2011. jan. 13. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
Ne strapáld magad, ő is ezt az esztelen diátát csinálja. 4 napból 3-szor szénhidráttal tömi magát egész nap. Azzal, amitől eddig is meghízott.
2011. jan. 13. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:

Jah, különösebben engem se érdekelnek ezek a test és lélekölő diéták, nekem már van egy saját bevált módszerem, amiről tudom, hogy táplálkozástanilag és biológiailag is a helyén van és nem arról szól, hogy tönkreteszem a szervezetemet.

Az, amit művelnek ezzel a szénhidrát megvonással illetve aztán túlzott bevitellel szegény májuk sínyli meg a dolgokat, még ha az alakjuk idővel változik is vmit...később a betegségeikből kifolyólag fogynak majd, de ne legyen igazam.

2011. jan. 13. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:

Röhej ez a diéta... pizzával és nudlival diétázni, komolyan :O és a fehérjéről ne is dumáljunk... ma az izmaid nagy részéből nyert energiát a szervezeted, nem a zsírtartalékból. Ne lepődj meg, ha egy izomnélküli, plöttyedt tested lesz.

Ráadásul ch-t enni este, mikor nem is biztos hogy lemozgod?! FEHÉRLISZTES ch-t... még ha tk kenyér lett volna azt mondom oké, de így nudlit... gondolom jó sok porcukorral volt -.-"

2011. jan. 13. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:

Én is a 90 napos csinálom. Amúgy nem tudom miért szidják, ha jól tudom sport orvosok fejlesztették ki, szóval... nem egy marha diéta mániás találta ki. Válaszom, igen, jó volt, mondjuk a mennyiség is számít, egy normál adag a megengedett, én úgy szoktam enni, hogy jóllakásig, de nem pukkadásig. Szóval, hogy utána azt érezd nem vagy éhes, de nem is púpos a gyomrod. :)

Remélem hasznos választ adtam. Amúgy ha a pizzán van 1-2 szelet szalámi "ízesítőnek" szerintem nem gond, elenyésző mennyiség.

2011. jan. 19. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
szia utolsonak koszi a valaszt igen sok olyan ember van aki lenezi ezt a dietat de ez az o problemajuk es nem a mienk en ugy szoktam enni h eszek de nem jol lakasig csak h tudjam h ettem ,mert en nem hiszek abba h annyit eszel amennyit akarsz mert az mar nem dieta ,udv
2011. jan. 19. 13:05
 8/13 anonim ***** válasza:

Nincs mit szívesen, ma tartok a 10.napnál, és te? :)

No és hány naponta állsz a mérlegre? :D

2011. jan. 19. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:
hat van h szinte minden nap 69-kg indultam de mar egy hete 65 vagyok pedig tornazok is ,19 eves vagyok es 185 cm magas ,nekem ma van a 18 ik nap jol birom csak az a baj h az ithoniak jokat esznek es ilyenkor van az h de jo lenne nem fogyozni,de a fogyi utan atallok teljes eletmodvaltasra
2011. jan. 20. 14:34
 10/13 anonim ***** válasza:

Jó neked, előrébb tartasz nálam.:)

Én ma tartok a 13. napon. Fehérjenap, halat ettem. Eddig mínusz 3 kg-t tudhatok a diétának. Jól érzem magam. Csak tény, amit mondasz, főzök a páromnak, és én is megenném... :D

2011. jan. 22. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!